Skocz do zawartości

Ad Fontes


kefas

Rekomendowane odpowiedzi

DSC_1140.JPG

Gramofon o którym śniłem po nocach i gdy tylko nadarzyła się okazja kupna natychmiast z niej korzystałem i pociągiem pojechałem po niego kilkaset kilometrów.

Konstrukcja wspaniałego człowieka Pana Andrzeja Kozłowskiego z Włocławka. Miałem okazję z nim porozmawiać telefoniczne przy okazji kłopotów z tym gramofonem bo trzeba wspomnieć, że to sprzęt nie dla każdego, ale proszę się nie zrażać Pan Andrzej daje na niego dożywotnią gwarancję nawet dla takich jak ja który odkupił go z tzw. drugiej ręki i zawsze pomoże.

Wymaga dużo wkładu własnego jeśli chodzi o ustawienia i może wprawić niektórych ,,pierwszaków '' w lekki nerw. Ale Konstruktor może to zrobić za nas jeśli z własną wkładką udamy się do niego po odbiór.

Gramofon ma wszystkie z możliwych ustawień i jest całkowicie manualny Można o nim poczytać w internecie jak i w czasopiśmie AUDIO z października 2017r. A podobno niedługo zobaczyć go w filmie Smarzowskiego ,,Kler''

Tak więc jeśli ktoś nie boi się zabiegów przy takim sprzęcie to on potrafi odwdzięczyć się wspaniałym dźwiękiem.

  • +1 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.