Skocz do zawartości

Jakość dostępnych części zamiennych


Jakub K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Temat poruszany wiele razy, można by rzec temat rzeka.

Na początek pokażę Wam górne zawieszenia zamawiane na najbardziej znanym portalu. Trzy górne zawieszenia zamawiane u dwóch dostawców. O zgrozo każde inne ?

Pierwsze od lewej nie dosyć że inny kolor bardziej srebrzyste i błyszczące to dodatkowo cieńsze i bardziej wiotkie. Środkowe i prawe zawieszenie, zamawiane osobno, grubsze i sztywniejsze, kolor bardziej wpadający w odcień oliwkowy ale zgrubienie które idzie na brzegu membrany różnej szerokości! W sumie najlepiej pasujące zawieszenie to to po prawej stronie.

Ja mając tego więcej dobrałem w pary pod kątem koloru i sztywności, żeby chociaż głośniki grały w miarę jednakowo.

IMG_20200120_202240.jpg.514c55b801cc4017dc1a664691223a8e.jpg 

Tu widoczne lewe zawieszenie w porównaniu z membraną. Widać że to małe zgrubienie jest o wiele węższe niż przetłoczenie membrany 

IMG_20200120_202824.jpg.dc7837a744f9f133190b577fcd12ed18.jpg

Podobnie z zawieszeniami do średniotonowców - różne szerokości zgrubienia które powinno pasować do rantu membrany. W sumie idzie to pod spód i nie widać ale żeby aż taka niepowtarzalność kształtu była? ?

IMG_20200120_202539.jpg.9b81442810c6c76acad7c7dc4cc64b16.jpg

Jak żyć?

Ostatnio zamawiam tylko ze strony Tonsilu, chyba że czegoś nie mają.

 

A jakie są Wasze doświadczenia?

Edytowane przez Jakub K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jakub K

    6

  • sherlock

    4

  • Mandragor

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

No właśnie tak dostałem. Te bardziej zielonkawe są kupione razem od jednego dostawcy i niestety dwie "wersje" ☹️

To samo z zawieszeniami do średniotonowych.

Edytowane przez Jakub K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.