Skocz do zawartości

Słuchawki do 800 zł.


dante

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ludziska zwracam się do was z pytaniem, bo mam dylemat jakie słuchawki wybrać. Głównie będą mi służyły do gier na PS5 i tu mam dylemat. Obecnie posiadam sony wireless headset gold, aczkolwiek przyszedł czas na zmianę. Kupiłem steelseries arctis gdyż były w promocji, a ludzie je zachwalali. Jednakże, jak szybko je kupiłem, tak szybko je oddałem, dźwięk zbytnio nie różnił się od goldów i jak dla mnie za płytki. Trochę poszebrowałem w necie i ludzie bardzo zachwalają HyperX. Znalazłem 3 modele:

1. HyperX Cloud Stinger™ Core

2. HyperX Cloud Flight S

3. HyperX Cloud II Wireless + 7.1

W które warto zainwestować, zależy by poczuć głębie dźwięku i mile widziany bas i oczywiście bezprzewodowe. Wiem, że za tą kwotę cudów nie będę miał, gdyż cena dobrych zaczyna się od 1500... Jednakże myślę, że do 800 znajdę coś wartego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dante

    2

  • sherlock

    1

  • ke_raj

    1

  • rembol1992

    1

  • Admin

Ciężka sprawa - nie jestem graczem, słuchawki bezprzewodowe uważam za zło konieczne w telefonie. Niestety nie orientuję się w wyrobach wspomnianej firmy więc nie pomogę :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.