Skocz do zawartości

Podpięty Ranking najlepiej brzmiących magnetofonów firmy Technics


anxi

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie Panowie. Może pokusicie się o stworzenie rankingu najlepiej brzmiących  magnetofonów tej firmy? Trochę już na forum zostało przedstawionych. Jako, że miałem bardzo malutko technicsów to nie będę tu wychylał się i o dalsze, cenne wypowiedzi poprosimy obecnych i byłych właścicieli sprzętów tejże marki. Tyle się człek naczytał i z każdym dniem ma coraz więcej wątpliwości.

 

Cytując klasyka: zawsze jest tak na zebraniu, że ktoś musi zacząć pierwszy. No to ja nie będę odkrywczy i podam pierwszy model. Kolejni dyskutanci proszeni są o przekopiowanie listy i właściwe ułożenie sprzętów: na górze ustawiamy najlepiej brzmiące ich zdaniem.

 

 

1. Technics RS-B100

2. Technics 9900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. RS-B100 lub RS-M95 (tego drugiego nie słuchałem, może Artur się wypowie on ten model posiada).

2. RS-M280

3. RS-B85

4. RS-B905

 

to tak na szybko...

 

Wkradł się błąd RS-B90 to japoński RS-B253X, a nie RS-B85 przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

1. RS-B100

2. RS-M95

3. RS-M280

4. RS-B85

5. RS-M275X

6. RS-B905

7. RS-B270X

8. RS-M275X

9. RS-B965

 

Marek (@Radmar) mógłby tu sporo uzupełnić bo chyba on jest zagorzałym fanem Technicsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.