Skocz do zawartości

Podpięty Przymiarka do rozglądania się za gramofonem, klasy popularnej.


audiotone

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie to czas nie nagli. Wiec bez stresu. To nie jest zakup na rok dwa, ale na dłużej. Gramofonu nie będę wymieniał tak jak kaseciaki. Od czego zacząć poszukiwania ? Miałem kiedyś "bardzo budżetowe gramofony" 505, 455 dual-a i polski ADAM.

Co bym chciał :

- używka lub NOS

- automat

- wygląd ( podstawa drewniana na to okleina drewniana ) ma cieszyć także i oko ;)

- DD , nie pasek.

- z pokrywa z pleksi

- w razie potrzeby serwis (lub dostępność części na rynku wtórnym)

Jak coś mi się przypomni to dopisze. Kwota do max. 1k panda. Nawet najdziksze propozycje mile widziane. I oczywiście słowa i opinie od bardziej zaawansowanych kolegów siedzących w patefonach. Także wskazane, dotyczące wszystkiego co wiąże się z zakupem patefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dual 701 spełni w 100% Twoje oczekiwania Wojtku, miałem i strzeliłem sobie w kolano sprzedając go. Denony, Technics, JVC, Thorens,  Luxman, te firmy mają moim zdaniem bardzo dobrze grające gramiaki

W tych firmach bym szukał, może Koledzy coś jeszcze dodadzą lub odradzą i uważam, że w przedziale od 2000 do 3000 tyś, a nawet taniej kupisz bardzo dobry gramofon z rynku wtórnego, chyba że Chcesz nowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowych raczej nie będzie takich żeby było DD i automat i to co napisałem.  (wygląd) . Myślałem nad Denon-em DP-47F , lub Kenwood-em KD-990. Bo nie ukrywam że widza mi się dość bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.