Sari la conținut

Pioneer - który model decka jest najlepszy twoim zdaniem?


Postări Recomandate

Postat

A jeśli chodzi o Pioneery to jaki model uważa się za najlepszy? Chodzi mi o te konsumenckie, nie jakieś wynalazki. Podobają mi się te kanciaki: 979, 95a... jaki?

 

CT-93, sorry. 95a chyba nie istnieje

  • +1 1
Postat

Z kanciastych CT-93, z zaokrąglonych CT-95. Ze starszych CT-9A i CT-1250.

Postat

Widzę na Ebayu z Włoch CT 93 za 1200 EURO. To trochę.

Please register to see more content.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.