JaKub Postat Octombrie 30, 2018 Postat Octombrie 30, 2018 Ostatnio trafił do mnie na warsztat. Piękna, solidna maszynka Po wymianie paska, oczyszczeniu toru prowadzenia taśmy, oraz wyczyszczeniu przełącznika Z/O, zagrał naprawdę pięknie. Dokładnie takiego brzmienia się po nim spodziewałem. Ciepłe, dynamiczne i solidny basik... Zębatka rozsypie się za 3... 2... 1..... Nowa już w drodze, na jutro powinna być. Type: 3-head, single compact cassette deck Track System: 4-track, 2-channel stereo Tape Speed: 4.76 cm/s Heads: 1 x record/playback, 1 x erase Tape Type: type I, FeCr, CrO2 Noise Reduction: B Frequency Response: 40Hz to 18kHz (Cr02 tape) Output: 0.58V (line) Year: 1980 3
artekk Postat Octombrie 30, 2018 Postat Octombrie 30, 2018 Czarny ALPS, to musi grać W danych technicznych dwugłowicówka
Admin sherlock Postat Octombrie 30, 2018 Admin Postat Octombrie 30, 2018 36 minut temu, artekk napisał: W danych technicznych dwugłowicówka Jak widać zdarzają sie lapsusy nie tylko na HFE ale też i na VC. Jakubie wrzuć trochę zdjęć ze środka. Mamy w sąsiednim temacie wersję drugą to sobie porównamy.
Postări Recomandate
Postat de sherlock,
Instrukcja serwisowa
Recomandat de sherlock
0 reacții
Mergi la acest postare
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum