Admin sherlock Postat Decembrie 2, 2018 Admin Postat Decembrie 2, 2018 4 godziny temu, czarek123 napisał: przyjechał do mnie z Rabki po serwisie od Pana Andrzeja. ... Jedyną rzeczą którą musiałem zrobić było czyszczenie czujników od rozpoznawania rodzaju kasety,czasami głupiał, raz pokazywał Typ II raz IV. ... nie ma do czego się przyczepić ani czego wymieniać. Czy aby na pewno po serwisie? 1
czarek123 Postat Decembrie 2, 2018 Postat Decembrie 2, 2018 Przed chwilą, sherlock napisał: Czy aby na pewno po serwisie? Oglądałem paski są w dobrym stanie wyglądają na nowe. Mechanizm czysty widać świeży smar na zębatkach. Jakiś preparat był psikany w przełączniki. Jak dmuchnąłem powietrzem w switche od kasety to wyskoczyła bliżej nieznana ciecz. Jednak trzeba było poprawić. Kontakty chyba załatwiły sprawę wariacji od rozpoznawania taśmy i na razie spokój.
Admin sherlock Postat Decembrie 2, 2018 Autor Admin Postat Decembrie 2, 2018 Paski paskami ale sytuacja ze stykami jest kuriozalna. Jeśli psikamy chemią w styki to należy później całą chemię usunąć. Dobrze, że to zrobiłeś bo pewne po jakimś czasie chemia zżarła by styki i sprzęt wróciłby tam skąd przywędrował ... na kolejny serwis 1
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum