Sari la conținut
stereo-hifi - forum audio

Unitra Lubartów MK 232P

Irecki
 Share

Postări Recomandate

Kocham i szanuję Polski sprzęt, ale Maxell UDII do MK232?... ;) A zębatki jak? Nie posypały się? :D Wieeele przerabiałem magnetofonów z tym mechanizmem i tylko w jednej Finezji trzymają się oryginalne zębatki ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 godzinę temu, JaKub napisał:

Kocham i szanuję Polski sprzęt, ale Maxell UDII do MK232?... ;) A zębatki jak? Nie posypały się? :D Wieeele przerabiałem magnetofonów z tym mechanizmem i tylko w jednej Finezji trzymają się oryginalne zębatki ;)

Jak na razie zębatki się dobrze trzymają co byłem zaskoczony jak go rozebrałem ale w razie czego posiadam zastępcze :-).

• +1 1
Link spre comentariu

Moja przygoda rozpoczęła się od takiego magnetofonu, dokładnie to takiego bez litery P w oznaczeniu. Na pasku nad kieszenią kasety miał jeszcze napisane GRUNDIG, a pod kieszenią UNITRA i Made in Poland , a w prawym dolnym rogu był taki czerwony znaczek z jakimś logo, pewnie Grundiga. ?

Razem z magnetofonem dostałem kasetę (pewnie jedyną dostępną w sklepie) "Z tyłu sklepu, benefis Zenona Laskowika". ?

Patrzyłem i słuchałem jak zaczarowany. ?

• +1 1
Link spre comentariu

U rodziców też taki sam zostawiłem, bardzo mile go wspominam, ale mój egzemplarz chyba już ma zębatki zjedzone i trochę jest sponiewierany.

Link spre comentariu

• 11 luni mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
 Share

• Creează nouă...

Informații Importante

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.