Skocz do zawartości

Promowany na portalu Revox PR 99 Mk II


Marek-41

Rekomendowane odpowiedzi

Revox PR 99 Mk II

661_image_1_f.jpg

 

Prezentowany egzemplarz trafił do mnie jako prezent .Był zupełnie nowy , ale częściowo rozebrany , choć kompletny . Służył w studio , jako rezerwuar zapasowych płytek . Musiałem go sobie złożyć i po naprawieniu skalibrować . Nie wszystko mogłem zrobić sobie samemu, a nawet problem miał znany i ceniony fachowiec z Milanówka. Problemem było podłączenie wszystkich przewodów, których oznaczenie w instrukcji serwisowej nie było jednoznaczne , a ewentualna pomyłka groziła poważnymi następstwami . Jednak mój dobry przyjaciel , któremu pomogłem wcześniej nabyć identyczny nowy i pełnosprawny egzemplarz zgodził się mi pomóc . Postawiliśmy , więc oba obok siebie  kabelek po kabelku , trzykrotnie wszystko sprawdzając podłączyliśmy wszystkie wtyczki. Magnetofon pracuje kompletnie bezgłośnie. Jedynie gdy się rozpędza , to słychać cichutki pisk. Nagrywa tak , jak to powinien robić profesjonalny sprzęt. Niczego od siebie nie dodaje ,ani niczego nie odejmuje. Sygnału sprzed taśmy i po niej , nie można odróżnić . Napęd jest całkowicie bezpośredni. Oczywiście trzy głowice , elektroniczny programowany licznik , profesjonalny sprzęt do ciecia i klejenia taśmy. No i piękny wygląd .Osobiście z trzech wersji najładniejsza jest chyba właśnie ta .

 

661_image_5_f.jpg 661_image_3_f.jpg 661_image_2_f.jpg 661_image_4_f.jpg

 

 

 

 

 

661_image_6_f.jpg

  • Super (+1 pts) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Cud maszyna. Dla większości z nas obiekt chyba nieosiągalny. Nie dość, że kosztuje trochę to i dostępność jest bardzo mała bo kto by chciał pozbywać się takiej maszyny? Chyba dzisiaj nie zasnę tak szybko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.