Skocz do zawartości

Magnetofon Roku 2019 - nominacje


sherlock

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin

Witajcie!

Wpadłem na pomysł zorganizowania konkursu, w którym wyłoniony zostanie Magnetofon Roku. Pierwszym etapem będzie zgłoszenie w tym temacie modelu magnetofonu, który w roku 2019 wywarł na Was największe wrażenie. Oczywiście pozytywne. Wskażcie jaki model był największą niespodzianką w mijającym roku. Mógł Was zaskoczyć niebanalnym wyglądem, urzekającym brzmieniem czy też intrygującą budową. Proszę również o kilka słów uzasadnienia dlaczego to właśnie ten model Waszym zdaniem zasługuje na tytuł Magnetofonu Roku 2019.

 

Kolejnym etapem będzie stworzenie ankiety z listą modeli i będziemy głosować. Każdy otrzyma jeden głos do dyspozycji. Osoba, która jako pierwsza zgłosi deck zwycięski w ankiecie otrzyma nagrodę w postaci forumowej kasety serwisowej, którą dla forumowiczów nagrywa Grzegorz ( @justified ). Liczę, że jeszcze pojawią się i inne prezenty dla zwycięzcy (zwycięzców). Kwestie nagród będą jeszcze omawiane.

  • O.K. (0 pts) 4
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bardzo fajny pomysł

zatem zgłaszam magnetofon Technics RS -B100

pomimo upływu lat bardzo staranna konstrukcja zarówno mechaniczna jak i wykorzystane rozwiązania w celu doskonałego nagrania taśmy odpłacają się wciąż doskonałym brzmieniem

okazuje się, że nie tylko Akai i Nakamichi potrafią nagrać dźwięk

 

mam jeszcze prośbę o kontakt w celu nabycia kasety testowej

Edytowane przez PIOTR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgłaszam deck Technics RS-AZ6.

Tak się składa, że ten deck uważany jest za "plastikowy", księgowy go złożył z resztek w magazynie a prawda jest całkowicie inna.

Trochę decków przewinęło mi się przez "kwadrat" i napiszę tak.

Jest plastikowy i na tym bym zakończył...dużo czytam i widzę, że sporo osób narzeka na awaryjność, a prawda jest taka....że te decki co szwankują są to decki tzw."doświadczone" losem.

Mój jest w stanie "mint", zastosowana głowica Magneto-rezystywna robi mega robotę, bardzo dokładnie odczytuje info z innych obcych taśm, bardzo niskie szumy bez Dolby, co jest mega osiągnięciem.

Tak, tu nie ma popierdułki, trzeba na niego bardzo uważać, ale materiał nagrany na nim jest świetnie odtwarzany na innych deckach.

Słyszę czasem że kalibracja kiepska, dynamika.....bzdura!

U mnie ma "dożywocie" za to jak nagrywa i odtwarza.

 

 

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.