Skocz do zawartości

Podpięty Wszystko o okładkach , wkładkach, naklejkach.


nano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin

Mam dużo kaset, które mam opisane długopisem. Było to ponad 30 lat temu i w domach komputerów nie uświadczyłeś. Nawet maszyna do pisania zawitała po jakimś czasie. Mi to nie przeszkadza bo tych kaset nie nagrywam ponownie. Materiał tam istniejący ma dla mnie wartość sentymentalną i opis jest zgodny z zawartością. Teraz gdy coś nagrywam to opisuję miękkim ołówkiem, który zawsze można zmazać gumką. Przymierzam się do zaprojektowania standardowej wkładki. Takiej co to ją sobie w każdym momencie na komputerze wydrukuję i bez żlu będzie można wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja z kolei pisze na takich karteczkach i wkładam przed oryginalną wkładkę. Nigdy nie pisałem na oryginalnej wkładce, nawet w latach 80,90-tych. jak kaset było w brud. Czemu ...po prostu szkoda było mi wkładki...Wiem że to dziwne    :)  Zaś teraz pomału tworzy się spory problem bo im więcej kaset przybywa ( a trochę ich już nagromadziłem) tym trudniej coś znaleźć. Będę musiał rozpocząć numerowanie kaset i wreszcie zrobić jakiś spis.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.