Skocz do zawartości

System Jakuba


wasar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jakub K

    3

  • wasar

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Tak do kompletu amplituner Technicsa SA-GX390. Nie jest to wysoki model ale kupiony jako nówka i to na raty - stąd sentyment.

W zasadzie używam z korektorem bo bez niego trochę płasko ;) + na ten moment Mildtony 110.

Ale jeśli chodzi o wierność nagrania z oryginałem jest przynajmniej bardzo dobry. Dbx działa bardzo dobrze choć nie do każdego rodzaju muzyki się nadaje, wydaje mi się że trochę przycina bardzo ciche partie. Do czasu zakupu Revoxa był to wg mnie mój najlepszy deck, trochę traktowałem go jako wzorcowy ;).  Traktuję decka jako całą funkcjonalności i mam takie które grają bardziej aksamitnie (przyjemniej)  ale np już nie nagrywają tak dokładnie. Więc tu ciągły dylemat czy oceniamy brzmienie czy całokształ. Ja oceniam tu zdecydowanie całokształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

dlatego pytałem z czym 965 gra ... twój zestaw jest bardzo limitujący, a decki z wysokiej półki nie rozwiną skrzydeł - bo nie mają jak. Kiedyś słuchałem 4 topowych decków podpiętych pod takie średniaki (wzmacniacz i kolumny) i decki, które rozpoznaje i znam tu grały bardzo podobnie do siebie ... co więcej marnawo i mdło. Weź kiedyś swojego decka to kogoś kto ma coś z wyższej półki i zobaczysz, że nawet 965 może fajniej zagrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.