Skocz do zawartości

Sony SB-V88


BanalnyX

Rekomendowane odpowiedzi

Temat trochę stary, ale odświeżę. Po powrocie do hobby magnetofonowego z przymusu musiałem się rozejrzeć za jakimś funkcjonalnym rozdzielaczem, tym bardziej, że mój nowomodny preamp Emotivy nie ma żadnego wyjścia liniowego i tylko dwa wejścia RCA (za to mnóstwo różnych wejść cyfrowych heh). 

 

Udało mi się znaleźć ciekawy produkt - Sony SB-V88. Urządzonko leciwe, pasywne, ale wyjątkowo funkcjonalne. Obsługuje wejście/wyjście 4 urządzeń (oprócz we/wy wzmacniacza) przy czym można je przełączać między sobą krzyżowo. Czyli mając 4 decki można np z dowolnego na dowolny przegrywać. Dla każdego podłączonego urządzenia przewidziano także obsługę toru video RCA, ale można je także wykorzystać do cyfrówki COAX. Mimo wieku wszystkie styki działają bezproblemowo, a samo przełączanie jest wygodne, także dla mnie bomba, bo zdarza mi się ostatnio mieć nawet 3 decki podpięte na raz. ? Jedyny minus to wyjście na wzmacniacz z przodu, ale obecnie podłączyłem go na jednym z tylnych we/wy.

 

PS Właśnie zauważyłem, że ten rozdzielacz zakupiłem zapewne od założyciela tego wątku... Ot historia zatoczyła koło! ?

 

IMG_20210506_133042[1].jpg

Edytowane przez BanalnyX
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sherlock

    1

  • BanalnyX

    1

Popularne dni

  • Admin

Kolejny selektor od Sony na naszym forum. Wcześniej opisano model

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

.  Tan ma jak widać po froncie możliwość podpięcia zewnętrznego procesora efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.