Sari la conținut

Deschide Club  ·  24 membri

Klub Yamaha
 1. Ce e nou în acest club
 2. staszek66

  Yamaha A-720 czy AX-730?

  Przepraszam, że podpinam się pod temat, ale mam pytanie nieco zwiazane z Yamahą serii A. Dokładnie to zastanawiam się który wybrać: A-720 czy AX-730 ? Prosze o opinię za i przeciw. Jeżeli Andrzej uznasz, że to zaśmieci ten temat A-960 , to proszę przenieś w lepsze miejsce. Cena taka sama , moc podobna a nie ukrywam, że o moc mi głownie chodzi i odporność wzmacniacza na długotrwałe granie przy ok. 80 % mocy. Owszem TEŻ będę chciał go posłuchac przy małej mocy ( czyli w klasie A ) . Nie tylko do "omłotu" będę go potrzebował . Mam po prostu taki swój pomysł na nagłośnienie większych prywatek - ok. 50 - 100 m2, ale ... bez użycia żadnego sprzętu estradowego ( z kolumnami włącznie ) . Wstępnie planuję altony 110 - bo mam , a potem zobaczymy. Może drugą parę kolumn jednocześnie też pociągnie ? To ma być "projekt" - "lata 80 Hi-Fi" i muza z winyli, szpul i kaset .
 3. Lim

  Yamaha KX-393 czy KX-670?

  Dzięki za odpowiedź ale pozostaje mi kupić KX-393 bo za KX-670 podbił gość cenę do 1000zł trochę za dużo. Myślę że ten KX-393 też będzie dobry i mi posłuży tym bardziej że jest w bardzo dobrym stanie na tylko ciekawe jak ma dźwięk?
 4. sherlock

  Yamaha KX-393 czy KX-670?

  Zależy ile wyniesie te "trochę" A tak serio to naprawdę warto dołożyć (byle nie przesadzić) i wziąć KX-670. Oczywiście mowa o deckach sprawnych.
 5. Witam jestem nowy nie chcę zaczynać nowego tematu ale chcę zapytać kolegów bardziej doświadczonych czy zakupić Yamaha kx-393 czy też dołażyć trochę więcej i kupić Yamaha Kx-670 ? czy duża jest różnica między jednym a drugim sprzętem w jakości odtwarzanego dźwięku? Nowy temat - jak najbardziej, jeśli podobny nie istnieje. Od tego jest to Forum. Ale trzeba pamiętać o odpowiednim dziale, w którym go zamieszczamy, jeśli dana dyskusja może dotyczyć innych urządzeń niż to, któremu dany temat jest poświęcony. Moderator.
 6. Ktoś, coś ... o tym magnetofonie? Trzy głowice, bez monitorowania i autokalibracji taśmy.
 7. sherlock

  Najlepszy deck Yamahy

  Wiem do czego a raczej do kogo pijesz Technics miał takiego pecha, że dwa jego najwyższe modele okazały się deckami nijakimi I niestety jeden z nich mam i ja
 8. czarek123

  Najlepszy deck Yamahy

  Dobrze wiesz, że są firmy w których między najwyższymi modelami jest znacząca różnica
 9. sherlock

  Najlepszy deck Yamahy

  Czarku trudno by były przepaście brzmieniowe między najwyższymi modelami tego producenta. Są to na pewno różnice dość łatwe do wychwycenia. I nie są nieźle brzmiące - są bardzo dobrze brzmiące a przy tym ładnie zbudowane, z przyjemnością obsługi na wysokim poziomie.
 10. czarek123

  Najlepszy deck Yamahy

  To widzę, że jakiś gigantycznych różnic nie ma między nimi Jeżeli trudne było pytanie to znak, że decki są nieźle brzmiące i przepaści nie ma
 11. sherlock

  Najlepszy deck Yamahy

  Oczywiście brałem tylko pod uwagę brzmienie. I jak dla mnie K-1000 zabrzmiała lepiej niż pozostałe modele. Bardziej równo rozłożone pasmo, chociaż minimalnie jest jasna niż naturalna, ale to niuans. Podobna do niej jest K-960, z tym że brzmi trochę jakby pastelowo przy K-1000. Ale dla miłośników analogowego brzmienia to 1000 i 960 są dobrym wyborem.
 12. czarek123

  Najlepszy deck Yamahy

  Kx 1200 jest niżej od K1000. Dlaczego? Pamiętaj oceniamy nie tylko brzmienie
 13. artekk

  Najlepszy deck Yamahy

  Ponoć K-2000. Niestety nie słuchałem go, więc dlatego ponoć. K-1020 i KX-1200 będą w na pewno w czołówce rankingu i z tymi miałem do czynienia.
 14. sherlock

  Najlepszy deck Yamahy

  A toś zadał trudne (dla mnie) pytanie ... . To może na podstawie swoich modeli: K-1000 KX-1200 K-1020 K-960 . . KX-500 Mam jeszcze jakąś kopiarkę ale to dla mnie tylko i wyłącznie "przewijarka".
 15. czarek123

  Najlepszy deck Yamahy

  Tak jak w temacie. Jaki jest według Was najlepszy deck tej firmy?
 16.  

×
×
 • Creează nouă...

Informații Importante

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.