Sari la conținut

Despre acest Club

Klub miłośników wszystkiego co związane z Unitrą
 1. Ce e nou în acest club
 2. WojtekP27

  UNITRA reaktywacja

  Zapisałem się do newslettera kiedyś, ale żadnych wiadomości nie przysyłali, a potem jak zmienili adres strony to odnowiłem newsletter i od razu przysłali zaproszenie do zakupu.
 3. sherlock

  UNITRA reaktywacja

  A skąd mieli namiary na Ciebie, że dostałeś zaproszenie?
 4. WojtekP27

  UNITRA reaktywacja

  Mi tylko przysłali zaproszenie do zakupu, ale nie skorzystałem. Choć "czarna" wersja, bardzo korzystnie wygląda
 5. Jakub K

  UNITRA reaktywacja

  Dokładnie, jak na razie nie widziałem na grupach żeby się ktoś pochwalił zakupem.
 6. sherlock

  UNITRA reaktywacja

  Jak na razie ,mamy "w sieci wrzenie" Pożyjemy, zobaczymy.
 7. WojtekP27

  UNITRA reaktywacja

  A jeśli słyszeli to mają opinie na zasadzie " Unitra, przecież to stary złom..." przykre. ale prawdziwe
 8. Jakub K

  UNITRA reaktywacja

  Jak rozmawiam z ludźmi młodszego pokolenia to często nawet nie znają Unitry albo wiedzą że kiedyś była taka w PRLu Dla nich, patrząc na obecne produkty, jest to "nowa", nie sprawdzona firma i nie będą ryzykować za takie pieniądze. Wolą kupić za porównywalny lub nawet mniejszy budżet coś co jest przez nich znane i cenione w sieci. Bo nie zapominajmy że młodzi czerpią wiedzę głównie z sieci a opinie o nowych produktach dopiero się pojawią.
 9. sherlock

  UNITRA reaktywacja

  Sentymentalista to by raczej kupił oryginalną Unitrę. Ja nie wierzę w powodzenie tego projektu. Nie żebym był złośliwy, ale czy ktoś zrobił jakiś biznes plan czy przeprowadził wcześniejsze badanie rynku? Mi to wygląda na "rozpoznanie bojem".
 10. WojtekP27

  UNITRA reaktywacja

  No niestety ceny są dla wąskiego grona sentymentalistów, bo raczej nie sądzę, żeby jakieś "snobowanie " nową Unitrą miało zaistnieć. Choć życzę im jak najlepiej... Ale osobiście uważam, że ceny o jedno zero niższe jednak szybciej znalazły by grono nabywców.
 11. sherlock

  UNITRA reaktywacja

  Czy ja dobrze rozumiem: prócz takich 'zwykłych" sprzętów UNITRA produkowała coś klasy hi-end??? Przypomniał mi się taki dowcip o bacy, który chciał sprzedać psa za milion. Jak go zapytali czy w końcu sprzedał to odpowiedział, że nie tylko wymienił na dwa koty po pięćset tysięcy :) Wołać takie tysiące za te sprzęty można. Coś czuję, że szału sprzedaży nie będzie.
 12. bilcor

  UNITRA reaktywacja

  https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/unitra-nowe-otwarcie-powrot-kultowej-marki.html Podano pierwsze ceny. WS za 15000, gramofony 10 i 15. W sumie 50 tysi trzeba mieć.
 13. sherlock

  UNITRA reaktywacja

  Mi link działa Zobaczymy co wyjdzie z tego projektu.
 14. Jakub K

  UNITRA reaktywacja

  Link chyba nie działa, ale też mi się gdzieś wczoraj rzuciło w oczy
 15. sherlock

  UNITRA reaktywacja

  Pojawiły się pierwsze konkrety: https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-slynna-marka-z-prl-u-wraca-na-rynek-sprzety-unitra-pojawia-s,nId,6841099
 16. sherlock

  UNITRA reaktywacja

  Ten styl był swego czasu powiedzmy "powtarzalny". Ten zestaw jednemu będzie kojarzyć się z firmą A a drugiemu z firmą B. Osobiście wolałbym coś wyglądającego nie "aż tak staro" i siermiężnie. Co do ceny to nie wiem ile to będzie kosztować i nie zastanawiałem ile musieliby mi płacić za trzymanie tego w domu
 17. ariel111c

  UNITRA reaktywacja

  Chyba trochę inspirowali się Yamachą jeśli chodzi o wygląd czy tylko mi się tak wydaje ? Wiadomo coś na ile to wycenili ?
 18. WojtekP27

  UNITRA reaktywacja

  Nie było pokazu dźwięku na Audio show. twierdzili, że warunki nie są odpowiednie. Na razie to tylko pokazy wizualne, może doczekamy się odsłuchu.
 19. OldBoy

  UNITRA reaktywacja

  Na chwilę obecną propozycja wizualnie mało ciekawa. Jak pamiętam, kalkomania i farba z aluminiowego podłoża szybko schodziła - to był mankament nie tylko Unitry. Zastanawiam się na ile na pokazie grał ten sprzęt, a nie inny. Przyjrzyjcie się proszę wyświetlaczowi CD - tam nic się nie zmienia (na stronie UNITRY jest dokładnie ten sam czas i nazwa utworu), w trakcie odtwarzania, wychyły wskaźników wysterowania wzmacniacza też dziwnie reagują. No i to głośne przełączanie.
 20. rembol1992

  UNITRA reaktywacja

  Ja mam wrażenie że z taką reaktywacją marki to się spóźnili z 5 lat . Przynajmniej w moim mniemaniu . Tym bardziej że idą mocno kryzysowe czasy więc nawet z sentymentu tak o ktoś nie pójdzie i nie rzuci (dajmy na to) 10 tysi na stół bo „… o mamo , Unitra wróciła i w ogóle …” Co do wypowiedzi Jakuba to się zgadzam wzmacniacz ujdzie , gramofony Ok , ale jakoś tak ten CD player no nie bardzo jeśli chodzi wygląd . Najbardziej drażniący element jeśli chodzi o wygląd to front tacki . Moim zdaniem powinien być o wiele większy . Taki jak w pierwszych CD-ekach .
 21. sherlock

  UNITRA reaktywacja

  Rynek zweryfikuje to. Chociaż ja osobiście nie wróżę jakiś większych sukcesów. Niech to i dobrze gra, ale za porównywalne pieniądze można mieć porównywalnie dobrze grający sprzęt i ładniejszy. Sentyment to nie wszystko.
 22. Jakub K

  UNITRA reaktywacja

  Rzecz gustu, wzmacniacz nawiązuje do historii i dla mnie jest OK ale CD coś im nie wyszło.
 23. sherlock

  UNITRA reaktywacja

  Ten sprzęt jest po prostu brzydki. Nawet przy niskiej cenie nie chciałbym go. Mogliby wzorniczo wzorować się na czymś estetyczniejszym. Postawcie obok tych sprzętów chociażby serię ES id Sony i powiedzcie co ładniejsze. Zresztą czy nie ma ładniejszego sprzętu Unitry z tamtych lat ? Pierwsza lepsza z brzegu wieża z szuflada jest jak dla mnie estetyczniejsza. Środek jest ważny, ale opakowanie również.
 24. Jakub K

  UNITRA reaktywacja

  Cena jak zawsze jest za wysoka Bez wzmacniacza nie ma sensu, musi wyjść komplet żeby było zainteresowanie.
 25. WojtekP27

  UNITRA reaktywacja

  Myślę, że największą szansę miałby gramofon, biorąc pod uwagę falę zainteresowania winylami. Sprzęt miał się kojarzyć z Unitrą i się kojarzy. Ja osobiście wolę taki design, taki typowy z przełomu lat 70/80. Jak będzie to zobaczymy. Myślę, że największą zaporą będzie cena niestety
 26. Jakub K

  UNITRA reaktywacja

  Próbują, co dalej będzie zobaczymy. Może na początek liczą na sentyment odbiorców a dopiero potem dalszy rozwój. Ktoś pewnie inwestując środki chociaż trochę to przemyślał.
 27.  

×
×
 • Creează nouă...

Informații Importante

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.