Sari la conținut

Deschide Club  ·  37 membri

Klub Kenwood
 1. Ce e nou în acest club
 2. Zawsze można rzucać w górę
 3. Za nisko mieszkam teraz nie było by tego efektu mam trochę taśm co by się do tego nadawało
 4. To se ne vrati Spróbuj tak zrobić dzisiaj
 5. Mam 1 zafoliowana kasetę , po prostu ja jestem z pokolenia gdzie kasety się używało, a jak się wkręciła to leciała szpulka jako serpentyna z okna
 6. No weź ... nie zbierasz zafoliowanych kaset i nie masz kasety ze srebrnymi szpulkami . Zastanów się nad sobą . Tak dalej nie można .
 7. Nadal go lubię ja ogólnie to słucham kaset a nie na nie patrzę nawet nie mam szpulek bajeranckich
 8. Widziałem na jakimś japońskim ebayu zestaw blaszek regulacyjnych do kieszeni w KX 7030 .Szybko się wyprzedawał. Ale może będziesz miał szczęście i gdzieś upolujesz .
 9. Nie przejmuj się tak bardzo. Po prostu nie przyznawaj się do tego decka.
 10. O kurde, serio ? w życiu bym na to nie wpadł widać że się ludziom w życiu nudzi Tak mam tak samo jak w katalogu Gdyby nie ten wpis nigdy bym tego nie zauważył zniszczyliście mi życie
 11. Znalazłem katolog,znam te modele bo miałem włanie 5030 i 7030 i nie mogłem wizualnie.Ja wiem ktoś powie ,panie tam nic nie widać, wszystko pięknie.Nie,nie jest pięknie.
 12. Nie wierzę:) proszę o fotkę :).Chodzi o to ,że w kieszeniach jest wycięcie które przechodzi po długości pod wyświetlaczem i nie jest to zlicowane i wygląda to jak wygląda.Są po prostu ludzie,którym to nie przeszkadza lub tego nie widzą.
 13. No to ja mam chyba jakiś popsuty bo wszystko równo u mnie
 14. Jeżeli kieszeń jest blokowana przed otwarciem z jednej strony to może delikatnie odstawać. Yamaha dziwnym trafem nie potrafiła opanować techniki prostego osadzenia kieszeni w panelu - patrząc od frontu kieszeń jest pochylona na prawo lub lewo i bywa to mocno widoczne.
 15. Pewnie chodzi o to , że kieszeń lekko się wypacza w trakcie eksploatacji i odstaje na górze po prawej str.Nie miałem tych modeli i nie wiem dokładnie.
 16. Co znaczy krzywa kieszeń mam 7030 i nie wiem o co chodzi
 17. Dokładnie.Pomimo wszystkich przygód z Kenwoodami,myślę że są to dobrze wykonane maszyny (oprócz -wyjaśnię niżej).Oczywiście walory wizualno-odsłuchowe są na bardzo dobrym poziomie.Odchodząc od tematu tego konkretnego modelu 5010, nie potrafię zrozumieć serii 5030,7030 jak mogli tak zawalić tą krzywą kieszeń.Każdy deck z tej serii ma krzywą kieszeń.Nawet w ich katalogach widać to.Ja wiem, że to tylko kieszeń ale mnie kłuje to w oczy.Takie tam moje dwa grosze.
 18. sherlock

  Ranking decków Kenwood

  Myślę, że podobnie jak w innych wątkach rankingwych skupimy się na walorach dźwiękowych bo wygląd to rzecz mocno dyskusyjna
 19. moris

  Ranking decków Kenwood

  Nie mam dużego porównania wśród Kenwoodów, ale mam KX9010 i jest genialny jeśli chodzi o brzmienie i kalibrację. Dla mnie miejsce 1.
 20. Camel

  Ranking decków Kenwood

  Prawie każdy deck gra fajnie. Różnice słychać przy bezpośrednim porównaniu . Albo gdy przyzwyczaimy się do dobrego dźwięku i zaczniemy słuchać gorszego decka.
 21. WojtekP27

  Ranking decków Kenwood

  Jednego i drugiego, funkcjonalności i naszych ocen ? wrzucaj na listę, gdzie byś go widział. Ja mam KX3010 i KX-W 4080, ale ten drugi to już typowy plastik, choć według mnie gra nieźle.
 22. P3ndz3l3k

  Ranking decków Kenwood

  Słuchajcie ten ranking dotyczy wyglądu czy walorów dźwiękowych. Posiadam jedynie KX880HX więc nie mam porównania z innymi modelami.
 23. Koblenz

  Ranking decków Kenwood

  Miejsce 5
 24. WojtekP27

  Ranking decków Kenwood

  A który Ci się nie podoba? A co do KX 9050 to zaproponuj miejsce?
 25.  

×
×
 • Creează nouă...

Informații Importante

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.