Jump to content
 1. What's new in this club
 2. ok dzieki za pomoc pozdrawiam
 3. No nie masz 5 głośników. Graj na cztery. A antenę łącz na pin środkowy bez masy, będzie lepiej.
 4. tylko to jest Przypominam o formacie wrzucanych ba Forum fotek. Szczegóły oczywiście w regulaminie, z którym każdy się zapoznaje - moderator.
 5. Czyli masz wersję na 4 głośniki, nie taką jak na linku. Chyba, że pod kablami na drugim zdjęciu jest tam jakieś wyjście na piąty, niezależny głośnik typu Sub. Tam obok XS turkusowego.
 6. Czyli nie masz tej wersji? https://www.petervis.com/Amplifiers/kenwood-kr-v6050/kenwood-kr-v6050-back-sockets.html Jeśli masz inną to wklej zdjęcie tyłu.
 7. Witam i dzięki za odpowiedz na chwile obecna są altony 70 jednak już leciwe chodzi mi właśnie o podłączenie 5 kolumn cztery ok tylko nie kumam tej piątej bo tam są tylko 4 wejścia pod kolumny nie wiem jak podłączyć piąty głośnik dzięki za pomoc
 8. Tu trudno tak w ciemno radzić, bo zależy jak będziesz go używał. Jest 5 kanałowy, ale podają, że dobrze się sprawdza w odsłuchu stereo. Jak samo stereo to 100W ohm wystarczy, ewentualnie może 120 W. Jak podpinasz 5 kanałów to na front już wystarczy 65W 8ohm - 75W lub 80W tak już z górką. Co do firmy to zależy od zasobności kieszeni i preferencji odsłuchowych, no i tego czy mają być nowe, czy używki. Nowe to bierzesz sprzęt ze sobą i testujesz, jak używki to raczej szukaj sprawdzonych firm ze starszego wypustu, żeby nie były made in china. Nas Tonsil dawał radę ale nie mówimy tu o Altusach, a raczej Altony, Mildtony, Sherzo musisz sam sobie wybrać. Jak zagraniczne to i Kenwood miał bardzo przyzwoite kolumny i cała reszta też. Tu mas już Heco, Summit, Sansui i inne. Czasami są takie lombardy, że sprzedają kolumny z możliwością testu. Jeżeli to początek zaawansowanej zabawy w audio to raczej amplituner nie jest najlepszym rozwiązaniem. Tu już raczej poszczególne klocki i zestawianie według swoich preferencji. Ale powodzenia.
 9. Witam jestem tu nowy .Jakis czas temu kupiłem amplitiuner kenwood kr-v6050 i nie za bardzo wiem jakie kolumny by dobrze sobie radziły z tym wynalazkiem może ktoś doradzi pozdrawiam
 10. sherlock

  Kenwood KX-3010 pytanie

  Seria xx10 nie miała S. Mam zdaje się 5080S i jak nazwa wskazuje ten model już posiada Dolby S
 11. CodeBoy

  Kenwood KX-3010 pytanie

  Dolby S, możliwe ze pomyliłem końcówkę numeru, ale z serii 3080 zrobiłem 5080 właśnie już z Dolby S seria 3080 ma nawet już na wyświetlaczu Dolby S tylko nieaktywne
 12. sherlock

  Kenwood KX-3010 pytanie

  Dolby S ??? @|@
 13. WojtekP27

  Kenwood KX-3010 pytanie

  No i właśnie taka ciekawostka, że w poście w którym czytałem o tym decku opisujący powiedział " nie widzę znaczących różnic w elektronice między 50xx a 30xx, nie mogę znaleźć teraz na szybko tej wypowiedzi
 14. CodeBoy

  Kenwood KX-3010 pytanie

  Ja potem załatwiłem elektronikę od 5010 i dałem takiem koledze już z Dolby s i jest zachwycony dźwiękiem.
 15. WojtekP27

  Kenwood KX-3010 pytanie

  Kupuję go z ciekawości i trochę dlatego , że mój KX-W 4080 niedomaga więc mam wytłumaczenie po co mi kolejny a ten jest sprawny, nawet sprzedający zapraszał na odsłuch żeby ocenić osobiście.
 16. WojtekP27

  Kenwood KX-3010 pytanie

  Dokładnie 108 zł z kosztami przesyłki, Ma przyjść na dniach, mam nadzieję że będzie cały.
 17. sherlock

  Kenwood KX-3010 pytanie

  Zawsze powtarzam, że ocenę decka wyznacza odtworzenie materiału na nim nagranego. Skoro ktoś zadał sobie trud nagrania na 3010 i 5010 to nasuwa się pytanie na jakim decku zostały te nagrania odtworzone. I czy odtworzenie na innym nie zmieniłoby czasem oceny. Pozycję decka w danym katalogu Kenwood'a wyznaczająπ pierwsze dwie cyfry numeru, czyli 3010 stoi niżej niż 5010, który to zaś stoi niżej niż 9010. Jak za 100 złoi i stan zewnętrzny przyzwoity to brać
 18. Koblenz

  Kenwood KX-3010 pytanie

  Mam kx 9010 i brzmi świetnie innego modelu nie znam Kenwood, ale miałem najwyższy model Yamahy z 1989 i słabo
 19. CodeBoy

  Kenwood KX-3010 pytanie

  za 100zl to dziś ledwo kasetę metalową kupisz Pytanie czy chcesz kupić czy sprzedać Jak kupić i ma wymienione paski to warto.
 20. Mam pytanie. Poczytałem troszkę w sieci o nim i w zasadzie żadnych większych mądrości oprócz tego, że przy nagrywaniu nie ma różnicy między nim a KX 5010. A kasety na nim nagrane najlepiej brzmią na KX 9010. Ma ktoś może taki model i uczciwie powiedzieć coś na jego temat?? Warty 100 zł??
 21. Wróżka ze mnie marna. Stan wizualny, cena ostateczna i na koniec stan wnętrza - tyle niewiadomych to trudno coś sensownego doradzić.
 22. Mam takie pytanie. Deck KENWOOD KX-1100G - do naprawy. Niby odtwarza i przewija w obie strony. Warto bić się o takiego jeśli sam nie naprawiam??
 23. WojtekP27

  Mr Kenwood, czyli mój ulubiony deck

  Mówić szczerze to aż mi wstyd mówić co mam, czytając co mają koledzy. Cały czas ten sam od nowości już 23 lata KX-W 4080. Niestety paski już są do wymiany i rolki prowadzące...
 24. A już myślałem, że Japończycy coś sknocili ... Ten model wzmacniacza jest już nawet trudny do kupienia, ponieważ ci co mają, nie sprzedają. Na stronie forum.stereo-hifi.com jest recenzja, ale dotycząca jedynie budowy wzmacniacza. Chciałem usłyszeć wypowiedź ,,dźwiękowca'' na temat przetwarzanego dźwięku (to wzmacniacz szerokopasmowy 1kHz - 150kHz). Z tego co wiem, przedwzmacniacz też pracuje w klasie A.
 25. Te są dobre. Rzeczywiście wygląda nieźle. Ciekawy stopień końcowy pracujący w dwóch klasach, dla małej i dużej mocy osobny.
 26.  

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use Guidelines Privacy Policy.