Makintosz82 Postat August 7, 2018 Postat August 7, 2018 Znalazłwm takiego cudaka na Amazonie i mnie zaintrygował co myślita?https://www.amazon.de/Nobsound-Amplifier-Single-Ended-Assembled-Audiophile-without-shell/dp/B075V4MQJW/ref=sr_1_99?srs=8702853031&ie=UTF8&qid=1533675368&sr=8-99
Makintosz82 Postat August 8, 2018 Autor Postat August 8, 2018 Pytając co myślicie myślałem że ktoś z Was wyrazi zdanie na temat takich konstrukcji nie pozostawi tych myśli dla siebie
siwy Postat August 8, 2018 Postat August 8, 2018 Na pewno ktoś, kto ma pojecie na temat takich konstrukcji się odezwie, poczekaj spokojnie, ja akurat nie mam żadnej wiedzy o tych wzmacniaczach, wakacje, praca
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum