Skocz do zawartości

Sony SB-V500


MUsher

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem żadnego info na temat tego selektora. Mojego egzemplarza używałem  tylko do audio. Posiada on 5 wejść a wyjść audio oraz wideo. W tym jedno na panelu frontowym. Umożliwia to nagrywanie sygnału wchodzącego do kilku urządzeń naraz. Nie wiem czy kiedykolwiek selektor był w 100% sprawny gdyż np. przełącznik "output mode" nic nie zmieniał w jego działaniu.   Niestety teraz urządzenie uległo awarii. Jestem wręcz rozgoryczony bowiem nie sądziłem że coś może się w takim urządzeniu popsuć. A jednak. :(  Dźwięk słychać dobrze tylko z wejścia nr.3. Na pozostałych słychać tylko lewy kanał. Dźwięk z wejścia nr.3 słychać nawet gdy selektor jest ustawiony n p. na wejście nr.1 ,2,itd.  Pojęcia nie mam co się mogło stać. W momencie awarii dźwięk akurat szedł przez wejście nr.3 Kupiłem ten sprzęt ze względu na ilość wejść ,fakt że jest cyfrowy(możliwość sterowania pilotem) oraz budowę. Można go "wmontować" w sprzęt audio ze względu na jego szerokość i długość ,która jest zbliżona do odtwarzacz CD,decków czy wzmacniaczy. Ale to chyba mój ostatni taki zakup. W sektorach analogowych chyba nic się nie psuje-inaczej niż tu.  Zatem polecam go komuś kto w razie czego jest gotowy bawić się z lutownica i wymianą części(podejrzewam  że coś jest spaliło). Ja do majsterkowiczów nie należę.     

IMG_4524a.JPG.84a7da174ebc3c9a3e08071468eae95b.JPG

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MUsher

    8

  • sherlock

    7

  • audiotone

    3

  • artekk

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Admin
1 godzinę temu, MUsher napisał:

np. przełącznik "output mode" nic nie zmieniał w jego działaniu.  

"Output mode' ... a jak wygląda output tego urządzenia? "Bebechy" też chętnie byśmy zobaczyli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę bardzo :)  (Przepraszam jeżeli coś się zle wrzuci,i będzie nieczytelne)

 

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

 

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.