Skocz do zawartości

Onkyo Integra A-8470


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Onkyo A-8470.jpg

ONKYO INTEGRA A 8470

 

 

 

Wczoraj znajomy dostarczył mi do domu tego Onkyo, żebym sobie posłuchał dla porównania na swoich Braunach, dostanę jeszcze Sony TA - F 770 ES. Stan Onkyo, sklepowy, ktoś go bardzo szanował ? do środka nie zaglądam, nie mój, a szkoda, wczoraj trochę go posłuchałem, dziasiaj ciąg dalszy, brzmi całkiem przyjemnie, przede wszystkim ma bardzo ładną i szeroką przestrzeń, słychać pierwszy i dalsze plany, instrumenty się nie zlewają, średnica, no no ? basik potrafi nawet łupnąć jak trzeba, gra inaczej jak mój Pioneer SA 800, przede wszystkim ma większą moc i to czuć, nachodzi mnie czasami myśl, czy mój Pioneer nie jest za słaby do Braunów, jest to konstrukcja zamknięta i z tego co wiem, do ich napędzenia potrzeba wzmaka większej mocy, nie wiem niestety jaką efektywność mają monitory, brak danych. Na temat wzmaków tej firmy opinie są bardzo różne, uważam, że najważniejszy jest dobór całego sprzętu i wtedy można uzyskać dźwięk, którego szukamy, jak na razie czegoś mi brakuje w Onkyo, chociaż wokal Melody Gardot hm ? to zależy jaką puszczę muzę, teraz, Emerson Lake & Palmer, moja ulubiona składanka, nawet, nawet ? Wyjście gramofonowe nie powala, gdzieś czytałem, że można to poprawić przez wymianę scalaka na płytce przedwzmacniacza. Ogólnie wydaje mi się, że jest to całkiem fajny wzmacniacz, ponoć model 8850 i 8870 to jest to, ale nie miałem okazji słuchać.

Dane Techniczne

Moc wyjściowa: 100 watów na kanał przy 8 Ω (stereo)

Pasmo przenoszenia: od 2 Hz do 50 kHz

Całkowite zniekształcenie harmoniczne: 0,008%

Współczynnik tłumienia: 50

Czułość wejścia: 0,16 mV (MC), 2,5 mV (MM), 150 mV (linia)

Stosunek sygnału do szumu: 75 dB (MC), 94 dB (MM), 107 dB (linia)

Wyjście: 150mV (linia), 1V (przed wyjściem)

Impedancja obciążenia głośnika: 4Ω (minimum)

Wymiary: 435 x 157 x 396 mm

Waga: 13,2 kg

  • +1 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.