Skocz do zawartości

Promowany na portalu Technics RS-TR265


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

TECHNICS RS-TR265

 

20180829_113014.jpg

 

Przytuliłem go za równowartość dziesięciu piw ? właściwie, jako przewijarkę do kaset, stan bardzo ładny, w środku czyściutki, aż dziwne, ale nie jest tak pięknie, jeśli chodzi o sprawność. Obie kieszenie przewijają w obu kierunkach, paski są i to w dobrym stanie, ale odtwarzanie kaset nie działa w obu kieszeniach w prawo, rolki ruszą i zaraz się zatrzymują,  autorewers działa i w lewo gra oraz odtwarza ?, cały tor do czyszczenia, zajrzałem do środka z myślą, że może jest coś nie tak z zębatkami, ale wyglądają na całe, może to przypadłość opisywana już na forum, czyli pęknięte osadzenie kół zębatych na osiach, jeśli dobrze pamiętam, ale we dwóch kieszeniach ? ? mechanizmy podnoszenia działają, mam nadzieję, że dobrze to opisałem.

20180829_211244.jpg  20180829_211630.jpg

 

 

20180829_195217.jpg  20180829_195159.jpg  20180829_195209.jpg  20180829_195232.jpg

  • Super (+1 pts) 3
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I jest "ON" hm... Miałem 265 sobie kupić, ale padło na 555 ten model wyższy (którego także miałem w latach 90-tych, ale 265 był u mnie pierwszy) , jako pamiątkę z zamierzchłych czasów.

15 minut temu, siwy napisał:

ale odtwarzanie kaset nie działa w obu kieszeniach w prawo, rolki ruszą i zaraz się zatrzymują,  autorewers działa i w lewo gra oraz odtwarza ?,

Czyli jakby odtwarza tylko drugą stroną tak bo tak rozumiem "lewo" ? I do tego oba mechanizmy mają tę sama przypadłość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.