Skocz do zawartości

Kenwood KM-X1000


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

20180831_141057.jpg

 

Kenwood KM-X1000

 

Końcówka mocy Kenwood KM - X1000 następna uprzejmość od znajomego do posłuchania jak brzmi ? podłączyłem pod Pioneera SA 800, pierwsze wrażenie, noooo przestrzeń, mocny i dobitny bas, bez problemu można umiejscowić instrumenty, nic się nie zlewa, ale trochę za dużo wysokich, takie mam wrażenie po pierwszych godzinach odsłuchu, na pewno jest bardziej zadziorna od wzmaka Sony TA-F 770 ES, którego dzisiaj z lekkim smutkiem oddałem, ciekawe jakby zagrał Kenwood po podłączeniu innego przedwzmacniacza, może się uda coś w poniedziałek ?

Bardzo mało informacji na temat tej końcówki w sieci i widzę niezgodność w danych technicznych o impedancji, z tyłu jest napisane od 6 - 16 ohm

Dane Techniczne

Moc wyjściowa: 120 watów na kanał przy 4 Ω (stereo)

2 x 130 W przy 8 ohm

2 x 190 W przy 6 ohm

Impedancja od 6 - 16 ohm

Pobór mocy 310 W

Wymiary: 440 x 113 x 384 mm

Waga: 13,5 kg

Rok: 1995

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siwy

    2

  • audiotone

    1

Popularne dni

Ta końcówka jak sugeruje znaczek THX jest przeznaczona do systemów kina domowego tak sądzę. I nie spodziewał bym się jakiś spektakularnych "efektów dźwiękowych". Aczkolwiek certyfikatu THX byle końcówce także nie dawali. Na zdjęciach środek i tył. W środku dwa trafa co by sugerowało dual-mono. Ale trzeba by zajrzeć na schemat jak jest naprawdę. Zdjęcia z netu:

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.