Admin sherlock Postat Septembrie 7, 2018 Admin Postat Septembrie 7, 2018 Onkyo Integra DX-6470 W padł w łapki zupełnie przypadkiem. Będzie pasował do srebrnego zestawu, w którym mam już wzmaka, deck i tuner. Stan wizualny ładny, waży trochę i wzbudza zaufanie solidnością. To nie jest plastik fantastik. W środku zbudowany całkiem fajnie: Na płytce znajdziemy przetwornik Burr Brown'a PCM56P. Głowica laserowa to KSS-152A 2
Radmar Postat Septembrie 7, 2018 Postat Septembrie 7, 2018 Nie gadam z Tobą. Codziennie jakiś kolejny segment z tej fajnej serii. Jutro gramofon?
Admin sherlock Postat Septembrie 7, 2018 Autor Admin Postat Septembrie 7, 2018 4 minuty temu, Radmar napisał: Jutro gramofon? Czas pokaże
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum