Skocz do zawartości

WEGA 3202L / Dual 1210


Vintage Audio-Maniak

Rekomendowane odpowiedzi

320l.jpg

 

Witam :)

Posiadam kombajn muzyczny WEGA 3202L  z wbudowanym gramofonem firmy Dual 1210. Ten oto kultowy kombajn został wyprodukowany w Hamburgu,w roku 1970. I mam bardzo,bardzo,ale to bardzo poważny problem z nim, otóż z wiekiem lat jedno z gniazd 2 din rozleciało mi się, i duchowo jestem przygnębiony od paru lat, bo nie mam pojęcia jak to naprawić a bardzo uwielbiałem słuchać na nim płyt i radyjka też ;)  Poza tym problem też jest drugi, ponieważ też mi się zepsuła ta część, na której zwykle są kabelki od ramienia i te sygnałowe.

Czy da się to naprawić? Mam nadzieję,że Pomożecie,Doradzicie mi w tej sprawie.

Ps.Te zdjęcia są przykładowe z grafiki Google :D 

Pozdrawiam :) 

 

tonearm shell.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Vintage Audio-Maniak

    3

  • audiotone

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dieter co do gniazd DIN to zrób zdjęcie jak wygląda to uszkodzenie u Ciebie. Bo może trzeb by tylko stare wylutować i wlutować nowe... Podobnie z "kostką-mostkiem" z przejścia z plecionki sygnałowej która idzie od wkładki i łączy się z ekranowanym kablem . Tutaj także foto by się zdało byśmy mogli zobaczyć gdzie lezy problem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli chodzi o tą część gdzie są podłączone przewody od od ramienia i te sygnałowe,

to tam mi się rozpadły te plastikowe boczki,co blokują,aby nic tam się nie ruszało,co podkreśliłem czarnym kolorem.

Dla przykładu użyłem te zdjęcie co powyżej :D A zdjęcie z gniazdem od kolumn zrobię jeszcze dzisiaj :) 

Ale wracając do tych boczków,to jest jakiś sposób by dorobić coś podobnego?

Przyznam się szczerze,że myślałem o kupnie w miarę dobrego duala z tej serii i przemienić,

i zostałby tylko problem z gniazdami Speaker,ale to tylko taka myśl ?

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.