Ufolew Postat Septembrie 13, 2018 Postat Septembrie 13, 2018 Panowie, Ja znowu z zapytaniem, czy ktoś miał(ma) wspomniany w temacie wzmacniacz? Różne o nim są opinie, większość dobrych. Szukam Denona , bo jak być może niektórzy pamiętają, mam decka DENON i pasowałby. Z PMA 900V nie wyszło, a znalazłem w sprzedaży PMA 860 za 400zł, w komplecie z kolumnami Heco Superior 830 za 950zł. Będzie to w ogóle razem grało??? Mało znalazłem informacji o tych kolumnach. Czekam na zdjęcia środka wzmacniacza, żebym wiedział czy warto po to jechać - pewnie jak mi razem zagrają to wezmę wszystko - pod warunkiem, że we wzmacniaczu nie grzebano. Co do wyboru wzmacniacza - zdecydowałem na razie nie przepłacać i stopniowo(na własnych uszach) się rozwijać. Jest(będzie) to mój pierwszy wzmacniacz i dla tego mam wątpliwości i postanowiłem znów zasięgnąć Waszej rady. W planach będą kolejne zakupy: CD - myślę o DENON DCD 1290, Gramofon - DP 35-37F pozdrOOwka
Ufolew Postat Septembrie 14, 2018 Autor Postat Septembrie 14, 2018 Wstawiam zdjęcie płytki wzmacniacza, czy taka plama pod kondziorami to poważna sprawa, ile może kosztować wymiana takich kondensatorów? pozdrOOwka
Admin sherlock Postat Septembrie 14, 2018 Admin Postat Septembrie 14, 2018 Bardziej by interesowała nas fotka drugiej strony. Nie wiem co to może być za plama: czy wylany elektrolit, czy ktoś czyścił to miejsce z kurzu i dlaczego to robił. Wymiana kondensatorów to jeden koszt a drugi to może być koszt naprawy szkód, które wyrządzi/dził elektrolit.
Postări Recomandate
Please register to see more content.