Skocz do zawartości

Denon PMA 860


Ufolew

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Ja znowu z zapytaniem, czy ktoś miał(ma) wspomniany w temacie wzmacniacz? Różne o nim są opinie, większość dobrych. Szukam Denona , bo jak być może niektórzy pamiętają, mam decka DENON i pasowałby. Z PMA 900V nie wyszło, a znalazłem w sprzedaży PMA 860 za 400zł, w komplecie z kolumnami Heco Superior 830 za 950zł. Będzie to w ogóle razem grało??? Mało znalazłem informacji o tych kolumnach.

Czekam na zdjęcia środka wzmacniacza, żebym wiedział czy warto po to jechać - pewnie jak mi razem zagrają to wezmę wszystko - pod warunkiem, że we wzmacniaczu nie grzebano.

Co do wyboru wzmacniacza - zdecydowałem na razie nie przepłacać i stopniowo(na własnych uszach) się rozwijać. Jest(będzie) to mój pierwszy wzmacniacz i dla tego mam wątpliwości i postanowiłem znów zasięgnąć Waszej rady.

W planach będą kolejne zakupy: CD - myślę o DENON DCD 1290, Gramofon - DP 35-37F

 

pozdrOOwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sherlock

    3

  • Ufolew

    3

  • audiotone

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wstawiam zdjęcie płytki wzmacniacza, czy taka plama pod kondziorami to poważna sprawa, ile może kosztować wymiana takich kondensatorów?

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

pozdrOOwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Bardziej by interesowała nas fotka drugiej strony. Nie wiem co to może być za plama:  czy wylany elektrolit, czy ktoś czyścił to miejsce z kurzu i dlaczego to robił.  Wymiana kondensatorów to jeden koszt a drugi to może być koszt naprawy szkód, które wyrządzi/dził elektrolit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.