Sari la conținut

Tandberg TCD 3034


audiotone

Postări Recomandate

Postat

Tandberg TCD 3034

_MG_4257.JPG.382aa63749e8857849f0afad95299a68.JPG

Trafiło się jak ślepemu, ten zakup to była chwila impulsu (bierzesz lub nie - ja na to biere). Ale zacznijmy od początku. Stan zewnętrzny jest dobry nic nie brakuje (wymaga tylko wyczyszczenia), jest także zaślepka z pleksi na okno kasety. Głowice w dobrym stanie, nie zajeżdżone. Magnetofon był ponoć na przeglądzie w jakimś serwisie. Wymieniono paski i przeprowadzono test zapis-odczyt. Aczkolwiek sprawdziłem na chwile obecna tylko odtwarzanie. Gra i to bardzo dobrze. Nic nie trzeszczy, jest na razie git. Jak tylko będę coś więcej sprawdzał to na pewno napisze. A i juz spieszę wyjaśnić to nie to samo co TCD 3014 , model 3034 niema nic wspólnego z 3014 tylko jest wizualnie troszkę podobny. Przede wszystkim 3034 to magnetofon dwu głowicowy i z jedną rolką przesuwu. Ale za to z regulacją BIAS-u i LEVEL-u osobno dla każdej taśmy i dla każdego kanału (ale brak generatorów). Taki trochę dziwak.

Poniżej troszkę parametrów :

  • Type: 2-head, single compact cassette deck
  • Track System: 4-track, 2-channel stereo
  • Tape Speed: 4.75 cm/s
  • Heads: 1 x record/playback, 1 x erase
  • Tape Type: type I, CrO2, Metal
  • Noise Reduction: B
  • Frequency Response: 20Hz to 20kHz  (Metal tape)
  • Signal to Noise Ratio: 66dB  (dolby B)
  • Wow and Flutter: 0.12%
  • Total Harmonic Distortion: 2%
  • Input: 80mV (line)
  • Output: 1.0V (line)
  • Dimensions: 435 X 165 X 175mm
  • Weight: 7kg
  • Year: 1981

Wycinek z katalogu Tandberga :

tcd-3004-3034-b.jpg.25a34d1d5f43d0b89c4a8daef265081b.jpg

I kilka zdjęć posiadanego egzemplarza i małe video :

3034.jpg.90775840840c5caf9c2fa2dbea1092ad.jpg2131074582_30341.jpg.3b886fc7d6a7b5ebb1ed62a7c674961e.jpg914016134_30342.jpg.6dc2317f2cf317b8df14daf6d73380aa.jpg419220320_3034gowice.jpg.f906f8137222553cd52579ec6b6edd33.jpg

 

 

 

  • Super (+1 pts) 1
  • +1 1
Postat

Taki surowy, prosty a zarazem piękny, no to się Tobie udało Wojtku ?

Postat
31 minut temu, siwy napisał:

no to się Tobie udało Wojtku

Udało się jak ślepej kurze. xD. W weekend posprawdzam jak nagrywa lub czy w ogóle nagrywa. I może wstawię troszkę zdjęć środka, bo mnie także korci zobaczyć jak to wygląda w środku.

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.