Sari la conținut

Technics SA-EX140


Postări Recomandate

  • G.Moderator
Postat

Technics SA-EX140

front.JPG.98319384578657f29898639ab3ee617a.JPG

Amplituner okazyjnie kupiłem jako sprawny, ale nie wytrzymałbym gdybym nie zajrzał do środka. Tym bardziej, że wyświetlacz coś jakby słabo świecił. I tu widok jaki zastałem przerósł moje oczekiwania. Tak zasyfiałego sprzętu w środku chyba nie miałem. Jest to pewnie po części zasługa wiatraczka, który chłodzi amplituner i zaciąga wszelkie fruwające nieczystości. Myślę też, że wzmacniacz był używany z dość wysokim wzmocnieniem ponieważ wówczas wiatraczek wchodzi na wyższe obroty. No cóż nie pozostało mi nic innego jak rozebrać go w drobny mak. Amplituner gra przyzwoicie, nie jest to jakiś szczyt możliwości technicznych, wiadomo końcówka na hybrydach, raczej budżetowa konstrukcja. No i teraz przynajmniej jest lżejszy, czyściutki i żywiej świeci ;)

IMG_2329.jpg.52b5815329a269cf48aeab6915d2edcd.jpg IMG_2331.jpg.522616646ce9166137bccb07da29f5af.jpg IMG_2332.jpg.b2567811b76144f72ac1a6cf346bed07.jpg IMG_2337.jpg.16543a5e50f4100ce055cea3988a77e1.jpg IMG_20180328_171546.jpg.284b68e3d846a040d05c01492acc5ce1.jpg IMG_20180328_172845.jpg.8bd95997baffcb0eb56b57636841c638.jpg IMG_20180328_173110.jpg.c52d058c19f73780cb3f717a5fbb16cc.jpg IMG_20180328_173217.jpg.4529490579d141f3f0bde653a5736187.jpg IMG_20180328_173552.jpg.49bcc4a24897efd5946873e2946c9728.jpg IMG_20180328_173557.jpg.1f5f419385a865e7887a3c4cb76638c7.jpg IMG_20180328_173607.jpg.f3ba1a5489281411a828c7acd622a331.jpg IMG_20180328_173712.jpg.d14aa4dfe682ee78a8aeff3e8c99175a.jpg IMG_20180328_173730.jpg.e093b2358d61e1deec5a8f118c6f8dfb.jpg IMG_20180328_180327.jpg.47006bf9cfcd6371c3daa7a862853564.jpg IMG_20180328_181559.jpg.c332ac85e6363304a361017a1af3cba6.jpg IMG_20180328_183604.jpg.108e1c17ac2e9b2f94e861f5c16a2447.jpg IMG_20180328_183624.jpg.c3c3f201b9fc8fe876fd8ac22afcf756.jpg IMG_20180328_183637.jpg.e8f584ca64b7ccc7d24fa008aca5477e.jpg IMG_20180328_185341.jpg.8290f9ec603149b5ea98de15b7689418.jpg 

 

 

  • +1 3
  • Admin
Postat

Co ja ty widzę? "Bestial devastation"? :)

  • Haha (0 pts) 1
  • G.Moderator
Postat

No inaczej się nie dało :) Ale Technicsy są w miarę przyjemne w rozkładaniu i składaniu.

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.