Sari la conținut

Pomoc w wyborze


Postări Recomandate

Postat

Zaczynam rozglądać się za czymś przyzwoitym, nie za ogromne pieniądze do nagrywania muzyki z komputera na magnetofony. Mam tylko laptopa więc w grę wchodzi jedynie opcja zewnętrzna karta dzwiękowa/audi kontroler. Do tej pory miałem Creative Soundblaster Xi-Fi HD, ale dziś już szlag mnie trafił, gdy wymiękł przy 24 bitach. Nie jednoktornie się mu to zdarza i mam dosyć, zwłaszcza, że producent nie wspiera środowiska MAC. Porty jakie mam to USB 2.0/ Firewire/Thunderbold. Macie coś sprawdzonego i odnego polecenia? 

 

Narazie ten sprzęcik przypadł mi do gustu. Sprawdzi się? https://www.amazon.co.uk/.../B01E6T50LY/ref=ask_ql_qh_dp_hza

Postat

Wszelkie propozycje bedą mile widziane. Nie mam miejsca na streamer, a DAC'i to dla mnie czarna magia - nie znam się na nich kompletnie. 

 

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.