rutkose Postat Octombrie 25, 2018 Postat Octombrie 25, 2018 Zaczynam rozglądać się za czymś przyzwoitym, nie za ogromne pieniądze do nagrywania muzyki z komputera na magnetofony. Mam tylko laptopa więc w grę wchodzi jedynie opcja zewnętrzna karta dzwiękowa/audi kontroler. Do tej pory miałem Creative Soundblaster Xi-Fi HD, ale dziś już szlag mnie trafił, gdy wymiękł przy 24 bitach. Nie jednoktornie się mu to zdarza i mam dosyć, zwłaszcza, że producent nie wspiera środowiska MAC. Porty jakie mam to USB 2.0/ Firewire/Thunderbold. Macie coś sprawdzonego i odnego polecenia? Narazie ten sprzęcik przypadł mi do gustu. Sprawdzi się? https://www.amazon.co.uk/.../B01E6T50LY/ref=ask_ql_qh_dp_hza
rutkose Postat Octombrie 25, 2018 Autor Postat Octombrie 25, 2018 Wszelkie propozycje bedą mile widziane. Nie mam miejsca na streamer, a DAC'i to dla mnie czarna magia - nie znam się na nich kompletnie.
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum