Sari la conținut

Zlecę renowację plinty z płyty wiórowej.


Precel_Makowy

Postări Recomandate

Postat

Cześć.

 

Proszę o przeniesienie do właściwego działu, jeśli to nie jest OK.

Plinta do Hitachi PS-38. Klasyczny paździerz albo płyta wiórowa.

Pomalowana farbami akrylowymi. Zachciało mi się okleiny w ładnym kolorze. Zmatowiłem farbę i próbowałem nalepić okleinę samoprzylepną meblową, ale poległem. Wyszło syfiasto.

Stolarka to nie mój klimat, dlatego poszukuję osoby, której mógłbym zlecić oklejenie obudowy, góra i cztery boki, bez wycinania otworów, za pomocą forniru, okleiny lub czegoś, co będzie udawało drewno w ciemnym raczej kolorze. 

Osoby, która wykonywała takie prace na drewnianych podstawach gramofonów.

 

Pozdrawiam. 

 

  • Admin
Postat

Jedyną osobą, która mi przychodzi na myśl to Kasjel. Niestety jakoś nie mam z nim kontaktu. Mało go w sieci a na as nie odpisuje na PM. Mimo to spróbuję napisać w tej sprawie.

  • +1 1
Postat

Dzięki za info. Gdzieś chyba mam namiar mailowy do niego.

Please register to see more content.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.