ArturP Postat Noiembrie 14, 2018 Postat Noiembrie 14, 2018 Właśnie czekał na mnie na poczcie, w pięknym zewnętrznym stanie wizualnym. Nic nie połamane czy oberwane. Wszystkie guziczki działają, kółeczka dają się obracać, nie oryginalne pokrętło poziomu zapisu i w mechanizmie lekka zadymka, ale nie ma czym się przejmować. Nie kupiony od szczeciniaków, a z Kielc. Słucham sobie W. A. Mozart'a SimNr40g-Moll i jestem zachwycony jak może wyglądać i być zdatny do użytku "złom" za 90pln. Nie mam zamiaru wymieniać w nim pasków ani konserwować mechanizmu, bo i tak wykorzystam z niego tylko elektronikę, która znajdzie się w moim projekcie szpulowca 1/2cala 2T. Właśnie znalazłem takiego kaseciaka jakiego szukałem od dawna, czyli częstotliwość prądu podkładu 160kHz, mechanizm bez elektro-pozytywki, z pilotem IR, kalibracją biasu i poziomu zapisu i do tego trzy głowicowy, żebyście troszkę zazdrościli to czas kasety liczony jest ciągle mimo przekładania kasety na drugą stronę. Oczywiście kilka fotek od momentu odebrania z poczty Te dwa bezrękawniki na małego pięciolatka w komplecie, ach zapomniałbym o dwóch obciętych rękawkach z dziecięcej kurteczki. Parametrów elektrycznych jest do groma w sieci, ale nie ma ServiceManual'a do niego. Jakby ktoś był łaskaw ją tu wstawić??? Będę dozgonnie wdzięczny. 5
jmaciek Postat Noiembrie 14, 2018 Postat Noiembrie 14, 2018 Takie zakupy cieszą najbardziej . A pakowanie super - są ludzie którym za 90 pln się chce coś porządnie zrobić! Posiadam bliźniaczy model TC-K511S i nic do niego nie mam - prosty mechanizm z pękającym kółkiem które łatwo można wkleić - kalibruje wszystko i gra poprawnie - jak na taką klasę magnetofonu to chyba nie ma co więcej wymagać. U mnie na pierwszej linii frontu jako zwiadowca - przeciągam przez niego kasety, które do mnie trafiają z 'zewnętrzych' źródeł . Mam SM do K511S - nie wiem czy mogę tu wkleić choć to chyba to samo (różni się od 515S chyba kieszenią kasety [515S ma ceramiczną] elektrycznie nie porównywałem) - daj znać czy Ci wysłać ale ten SM chyba znajdziesz w sieci bez problemu...
ArturP Postat Noiembrie 14, 2018 Autor Postat Noiembrie 14, 2018 Od 511, 411 i 920 mam. Piszę o tych, bo mają te same mechanizmy. TCM-190VBxx, są tymi samymi ustrojami różniącymi się tylko dwiema śrubami, z tego co widzę w serwisówkach.
Postări Recomandate
Postat de sherlock,
instrukcja użytkownika
Recomandat de sherlock
0 reacții
Mergi la acest postare
Postat de ke_raj,
instrukcja serwisowa
Recomandat de sherlock
0 reacții
Mergi la acest postare
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum