Skocz do zawartości

Filmy o tematyce audio


jmaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco i serdecznie polecam serię dokumentalną "Jak się robi muzykę rozrywkową" - jest po prostu nie-sa-mo-wi-ta!

https://www.planeteplus.pl/dokument-jak-sie-robi-muzyke-rozrywkowa_47233

 

Jest nadawana teraz w Planete+, jest także na cda ale niestety nie ma tam odcinka nr 7.

Teraz pytanie - czy ktoś ma dostęp do tego kanału i mógłby go nagrać i udostępnić potem w ramach dozwolonego użytku?

"Jak się robi muzykę rozrywkową, odc. 7 - Obraz i dźwięki" będzie nadawany w ten wtorek 20.11 o godzinie 17:00, czas trwania to 50 minut.

 

Ktoś, Coś, Może?

 

Był kiedyś taki temat ale obecnie nie mogę go odnaleźć - mam zapisany link ale jest nieaktywny, Kod błędu: 1S160/2: http://forum.stereo-hifi.com/topic=688.0;last_msg=11184/

Dlatego piszę tu - jeśli stary temat się odnajdzie to prośba o połączenie z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Numer tematu , który Macku wskazujesz to pochodzi jeszcze z numeracji starego oprogramowania. Po konwersji numery zmieniły się w niektórych przypadkach. Temat nr 688 jest

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

,ale pewnie nie o niego chodzi. Jedyny temat z filmami jaki kojarzę to jest ten poniższy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak - to ten 'zaginiony' temat :) .

Ten serial dokumentalny o którym napisałem z kasetami ma mało wspólnego więc chyba nie ma sensu łączyć.

 

Ale ponawiam prośbę - czy ktoś mógłby nagrać ten 7 odcinek plis...

... do wtorku blisko a mi kończą się koncepcje...

 

Nie chcę aby powtórzyła się historia z serialem 'Design' - przegapiłem odcinek o walkmanie i nigdzie, ale to nigdzie teraz nie można go znaleźć - czekam od paru lat na powtórkę w tv :-( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.