sk-victor Postat Noiembrie 20, 2018 Postat Noiembrie 20, 2018 Dnia 16.11.2018 o 20:44, artekk napisał: Niestety kaseciak nie ma szans ze szpulakiem. A już na pewno nie ten Pioneer. Można jeszcze lepiej, dwa ślady i wyższa prędkość Nooo już nie przesadzaj CT-959 to raczej nie jest jakiś tam kiepśniutki magnetofon. 1
artekk Postat Noiembrie 20, 2018 Postat Noiembrie 20, 2018 1 godzinę temu, sk-victor napisał: CT-959 to raczej nie jest jakiś tam kiepśniutki magnetofon. Nie napisałem, że jest kiepściutki. Po prostu są lepsze, którym jest bliżej do klasy brzmienia magnetofonu szpulowego, a i tak nie są w stanie dorównać.
Admin sherlock Postat Noiembrie 20, 2018 Admin Postat Noiembrie 20, 2018 1 godzinę temu, sk-victor napisał: CT-959 to raczej nie jest jakiś tam kiepśniutki magnetofon. Zwłaszcza taki jeden po "magicznym serwisie" 1
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum