Sari la conținut

Aiwa AD-F770


ADAM

Postări Recomandate

Postat

 

AIWA AD-F770

 

15.jpg.b1fffd10c81ec6a8215c861902ee1f81.jpg.e6c5cb288055848220131d4bb444677c.jpg

 

 

 

 

Nie widzę modelu to otwieram. To właściwie DECK w najlepszym stanie z moich wszystkich ponieważ kupiony ....nieużywany wogóle. Dopiero po jakimś czasie dotarło do mnie co kupiłem. Zaczarował mnie ten wyświetlacz i design chyba w niektórych forach określany jako "PARAPET".

Młodszy brat  ( drugi model od góry) po AD-F990

AD-F770 ma z unikalnych rozwiązań świetną automatyczną kalibrację oraz demagnetyzację głowicy przy każdym włączeniu. AD-F990 dodatkowo pamięć dla kilku ustawień

 

Tu w towarzystwie na stanowisku do....nagrywania z FLACów i koncertów w DTS-HD Master z Blu Raya DENON ( flagowca) ze świetnymi wyjściami analogowymi

 

11.jpg.5ad0139e5f5d30606e3c7047f487987e.jpg 13.jpg.f9f504e6ce7994ed8a588c87ed20d1c0.jpg 14.jpg.54ebae0aacd363b21bb1dcdbdee03b91.jpg

 

 

 

kurcze nie wiem jak te miniatury ustawić...zaraz będzie opieprz ale staram się nie przekraczać wagi i kroję fotki IrfanWiev

 

 

dane techniczne :

Type: 3-head, single compact cassette deck

Track System: 4-track, 2-channel stereo

Tape Speed: 4.8 cm/s

Heads: 1 x combination record/playback, 1 x erase

Motor: 1 x reel, 1 x capstan

Tape Type: type I, CrO2, Metal

Noise Reduction: B, C

Frequency Response: 20Hz to 20kHz  (Metal tape)

Signal to Noise Ratio: 60dB  (dolby C)

Wow and Flutter: 0.025%

Total Harmonic Distortion: 1.3%

Input: 50mV (line), 0.3mV (mic)

Output: 0.41V (line)

Semiconductors: 37 x IC, 91 x transistors, 87 x diodes, 19 x LED

Dimensions: 420 x 110 x 280mm

Weight: 5.5kg

Year: 1983

 

  • +1 4
Postat

Naciskasz edytuj po zapisaniu nowego postu, dwukrotnie klikasz na zdjęcie i wyskakuje okienko, gdzie możesz zmniejszyć zdjęcie i tak po kolei, myślę, że dobrze to napisałem ? 

  • +1 1
Postat
1 godzinę temu, siwy napisał:

Naciskasz edytuj po zapisaniu nowego postu, dwukrotnie klikasz na zdjęcie i wyskakuje okienko, gdzie możesz zmniejszyć zdjęcie i tak po kolei, myślę, że dobrze to napisałem ?

bardzo dobrze :) i w okienku rozmiar (szerokość) tym pierwszym lewej wpisujesz 150 dla małego zdjęcia (miniatury) .

Poczekam z edycją..... aż Ci się uda ;)

Wyjaśnione jest tutaj :

http://forum.stereo-hifi.com/topic/923-jak-napisać-temat-z-prezentacją-sprzętu/

A Aiw-ka 770 bardzo ładna :) , gratuluję.

  • +1 1

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.