Dziekon Postat Noiembrie 25, 2018 Postat Noiembrie 25, 2018 Witam Kolegów. Jak niektórzy pamiętają miałem kilka dni temu problem ze szpulą plastikową w nowo kupionej taśmie Maxell. Mianowicie taśma ocierała o krawędź szpuli przy nagrywaniu/odtwarzaniu - szpula była za wysoko od magnetofonu. Czekał mnie zakup 4 aluminiowych szpul ze względu na brak kompatybilności szpul plastikowych z moim magnetofonem. Pan z Dobronia mówił mi, że AKAI jest ustawiony pod szpule aluminiowe . A co się okazało?!?!?! Że nie czytamy instrukcji lub jej nie rozumiemy (mówię o sobie). A dzisiaj zajarzyła mi się Eureka w głowie. Coś kliknęło i wskoczyło na swoje miejsce. Oto rozwiązanie zgodne z instrukcją: 1 2
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum