Sari la conținut

Amplituner Technics SA-TX50 - wasze opinie


Postări Recomandate

Postat

Zastanawiam się nad zakupem SA-TX50 (tylko cena mnie trzyma che,che) może ktoś miał możliwość posłuchania tego amplitunera ? Technics miałby pracować z kinem domowym i oczywiście w stereo ,tylko czy to gra w stereo .

Ale zaraz mi się dostanie .

  • Răspunsuri 9
  • Creată
  • Ultimul Răspuns

Cele mai bune postere din acest subiect

  • paluch.

    5

  • audiotone

    2

  • artekk

    2

  • siwy

    1

Cele mai bune postere din acest subiect

Imagini postate

Postat

Wiem, rozumiem, musi być Technics .... ale nie SA-TX50 który po postu nie gra wcale, ale to nawet trochę. Jeśli już to ma być ampli Technics-a to tylko Technics SA-AX7. Ten czyli AX7 nawet gra i ma dość pozytywne opinie.

Postat

rozumiem Wojtku  ,ale szkoda bo wizualnie wymiata .

Please register to see more content.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.