paluch. Postat Noiembrie 26, 2018 Postat Noiembrie 26, 2018 Zastanawiam się nad zakupem SA-TX50 (tylko cena mnie trzyma che,che) może ktoś miał możliwość posłuchania tego amplitunera ? Technics miałby pracować z kinem domowym i oczywiście w stereo ,tylko czy to gra w stereo . Ale zaraz mi się dostanie .
audiotone Postat Noiembrie 26, 2018 Postat Noiembrie 26, 2018 Wiem, rozumiem, musi być Technics .... ale nie SA-TX50 który po postu nie gra wcale, ale to nawet trochę. Jeśli już to ma być ampli Technics-a to tylko Technics SA-AX7. Ten czyli AX7 nawet gra i ma dość pozytywne opinie.
paluch. Postat Noiembrie 26, 2018 Autor Postat Noiembrie 26, 2018 rozumiem Wojtku ,ale szkoda bo wizualnie wymiata .
Postări Recomandate
Please register to see more content.