audiotone Postat Decembrie 6, 2018 Postat Decembrie 6, 2018 Jako że moja ładniejsza połowa ma już dość mojego wzmacniacza w salonie... czyli połączenia Sonego TA-E1000ESD >>> symetryzator>>>Studiomaster 700D to muszę to zmienić na coś w jednym pudełku i najlepiej z "jedną gałką..." taką dostałem dziś dyspozycję . I nie musi być na pilota i nie może być lampowe bo "pchlarz" leży często na szczycie całości... A "pchlarz " jest bardzo ważny. Miałem kilka wzmacniaczy to wszystkie niezłe rok lub dwa lata temu pojechały do Polski do brata... cholera...i dupa nic z tego. Nie oczekuję super hiper sprzętów. Od jakiegoś czasu bardzo mało i rzadko słucham w salonie. Częściej jestem w sypialni tam także muszę zmienić wzmaka ale to potem , najpierw salon. Nad czym myślałem (ceny w pandach) Kambodża 540A , -------------------okolica 100 640A v2-------------------około 100 Pionek A400 ------------------ -----100 Rotel RA-870BX , ------------------------------150-200 RA-980BX ,------------300 RA-10--------------200 Audiolab 8000 A --------------------200 Audiolab 8000 S----------------------200-300 Macie jakieś budżetowe propozycje ?
siwy Postat Decembrie 6, 2018 Postat Decembrie 6, 2018 Zależy jaką muzykę preferujesz Wojtku, Rotele są ostre, nie wszyscy to lubią, głównie do rocka, dla mnie za dużo tzw tss tss tss, mało muzykalne, ale to kwestia gustu. Audiolaby zrównoważone, muzykalne, ładna stereofonia, ja takie lubię, warte zainteresowania. Pioneer A 400 jak najbardziej godny polecenia, te stare pionki grają bardzo przyjemnie i potrafią bardzo zaskoczyć dźwiękiem, dobry, mocny czysty bas, jeszcze lepsze, chyba, wyższe modele z serii SA. Reszta jak dla mnie, nie, nie, nie, ale to moje zdanie, ktoś może mieć inne doświadczenia.
audiotone Postat Decembrie 6, 2018 Autor Postat Decembrie 6, 2018 Miałem soniaki TA-F440E i TA-F540E i żałuje że poszły do brata..... no cóż, bo na pewno 540 by został u mnie. rotela miałem przedwzmacniacz i dwa końce w mostku RC-850 i 2x RB-850 i było git. Ale zachciało mi się czegoś innego...i poszło do ludzi. Miałęm kiedyś Pionka A-400 (w UK) i A-400X (nowego kupiłem w sklepie w PL) i ten bez X-a to całkiem inny wzmak klasa jak nie dwie wyżej. Co ja lubie hm... od metalu do poważnej i jazz-u.... całokształt. Tylko nienawidzę muzyki góralskiej i disco polo...
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum