Sari la conținut

Teac V-670


sherlock

Postări Recomandate

  • Admin
Postat

 

Teac V-670 front.jpg

 

 

Teac V-670

 

Dane techniczne:

Type: 3-head, single compact cassette deck
Track System: 4-track, 2-channel stereo
Tape Speed: 4.76 cm/s
Heads: 1 x combination record/playback, 1 x erase
Motor: 1 x capstan, 1 x reel
Tape Type: type I, CrO2, Metal
Noise Reduction: B, C
Frequency Response: 20Hz to 21kHz  (Metal tape)
Signal to Noise Ratio: 80dB  (dolby C)
Wow and Flutter: 0.045%
Input: 60mV (line)
Output: 0.43V (line)
Dimensions: 435 x 122 x 275.5mm
Weight: 4kg
Year: 1988

 

 

Niby sprawny a jednak zepsuty! :) Zakup na znanym portalu. Chyba od początkującego importera złomu. Zdjęcie wnętrza przedstawia typowy widok dla decka z późnych lat 90'tych. Generalnie deck sprawia dobre wrażenie, aczkolwiek wyświetlacz jakiś mały i nie dość rozdzielczy. W tym przypomina mi późne decki firmy Sony.

DSCF3041.JPG DSCF3034.JPG

Pierwsze co się rzuca w oczy to "fachowo" sztukowany kabel zasilający. Deck pewnie wystawiony gdzieś w Niemczech z uciętym kablem. Co zrobił nasz "importer"? Zamiast odlutować resztę kabla i dolutować nowy wziął zrobił 'sztukówkę' i owinął to taśmą izolacyjną. Dziwne bo montaż przelotki z kablem jest bardzo łatwy co widać na zdjęciu. Wystarczy przelotkę wsunąć od góry.

DSCF3037.JPG

Widać nie dla wszystkich rzeczy najprostsze są proste. Wolą gimnastykować się i tworzyć takie "jasełki". Wyjście słuchawkowe było "nieme". Okazało się przy bliższych oględzinach, że puściły luty. To już kolejny deck na stole, w którym ten defekt wystąpił.

DSCF3036.JPG

  • +1 2
  • Răspunsuri 5
  • Creată
  • Ultimul Răspuns

Cele mai bune postere din acest subiect

  • sherlock

    3

  • audiotone

    2

  • artekk

    1

Postat

Te mechaniki ALPS-a są dość głośne (np. funkcja przewijania) , są w Harmanach 4500/4600 i w Jamaszce 952 dwu kasetowej. Zaś ten wskaźnik jakiś taki nijaki Andrzeju masz rację dość biedny.

 

38 minut temu, sherlock napisał:

Niby sprawny a jednak zepsuty! :)

czytaj:  sprawny inaczej xD

Postat
1 godzinę temu, sherlock napisał:

Zdjęcie wnętrza przedstawia typowy widok dla decka z późnych lat 90'tych

A on z 80-tych :) 

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.