audiotone Postat Decembrie 23, 2018 Postat Decembrie 23, 2018 Teraz sobie przypomniałem że mam 206 10.5" i nie widzę bym pokazywał ta taśmę. A 206 i 207 można dawać tutaj chyba razem bo tylko różnią się grubością. Jeśli nie mam racji to proszę o korektę. Odnośnie tego że 206 i 207 różni się tylko grubością.
Admin sherlock Postat Decembrie 24, 2018 Admin Postat Decembrie 24, 2018 23 godziny temu, audiotone napisał: A 206 i 207 można dawać tutaj chyba razem bo tylko różnią się grubością. Taśma o grubszej warstwie czynnej zawsze będzie mieć wyższe parametry. Szkoda, że nie będzie możliwości zrobić bezpośredniego starcia obu modeli.
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum