Sari la conținut

Postări Recomandate

Postat

CREEK EVO Integrated Amplifier

IMG_5201.JPG.61770b2d6cdb1e443c935c573daf5159.JPG

Specifications

Power output: 85 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 5Hz to 50kHz

Total harmonic distortion: 0.1%

Input sensitivity: 3.5mV (MM- jeśli jest dokupiona opcja gramofonowa) ), 415mV (line)

Signal to noise ratio: 96dB (line)

Channel separation: 60dB (line)

Dimensions: 430 x 80 x 340mm

Weight: 8.6kg

Accessories: remote control

 

IMG_5202.JPG.9a56ae0ae4f5b702e09bc8d29a21c459.JPGIMG_5203.JPG.3d4917ea674b71eea0bcbd9f98b61111.JPGIMG_5204.JPG.4f4faeccc1f4aa605f7b137458316c59.JPG

 

IMG_5206.JPG.6cc356a43f5407eb2a9bbf3f43a3800b.JPGIMG_5208.JPG.2db850722cb7fc429fd54b0bafbfa90e.JPGIMG_5210.JPG.7fec1ef7fb9a816940e8542e27ca4c16.JPG

 

IMG_5212.JPG.c997aaf741dcefa093e939efe3a5190d.JPG

 

Wzmacniacz zakupiony niedawno w dość średnim stanie wizualnym. Od spodu jest sporo ognisk rdzy, i górna pokrywa także nosi ślady ognisk jak i tylna ścianka. Reszta-czyli front uważam jako stan dobry. Także i jest pilot w zestawie.

Właściciel zgodził się na małe negocjacje odnośnie ceny zakupu z powodu ognisk tej rdzy. Środek jest w stanie idealnym co widać na zdjęciach. Montaż jest bardzo ładny i przejrzysty. Elementy dobrej klasy. Wzmacniacz niestety nie posiada przedwzmacniacza gramofonowego jest założona zworka na jednym ze złącz widocznym na płycie głównej.

 

IMG_5214.JPG.1eca058f4e7c5914a93e0c1094686533.JPGIMG_5215.JPG.988ccf1fc4813da07cf325abe70239fa.JPGIMG_5216.JPG.f2a9879b072778f561a005e98107e7c7.JPGIMG_5217.JPG.c73f3d2061707dfbd9923bd3f0b07c16.JPGIMG_5219.JPG.dc82735c8d5b88945ec3618618838fd3.JPG

 

IMG_5220.JPG.fc9804e8b42e38daae1147cece70d54b.JPGIMG_5223.JPG.0ac3af3348b78108466287fd6504cbec.JPGIMG_5224.JPG.6f8d6ca02242495d129cbb644692d2d7.JPGIMG_5230.JPG.0b2f686b506bf46a89fd8fcdabbfda8e.JPGIMG_5231.JPG.9100262ee372b3a67f9658b372428577.JPG

 

IMG_5238.JPG.19c90c703a4050e3625daceae5a62acf.JPG

  • +1 4
Postat

Wizualnie bardzo zgrabny, minimalistyczny, surowy ale ma coś w sobie. Szkoda, że pętla dla magnetofonu tylko jedna, no ale to już taki kierunek. Będę ciekawy Twoich doznań dźwiękowych, Wojtku.

Postat

To ma być i tak tylko do salonu, a tam docelowo tylko jeden magnetofon będzie. Wygląd także mi się podoba tylko męczą mnie takie mankamenty jak te ogniska rdzy i te obdrapania z tyłu i na górnej ściance. Reszta git. Teraz jeszcze poczekam troszkę i go odpalę na słuchawkach bo przyszedł dwie godziny temu i jest troszkę chłodno na dworze więc sobie leżakuje. Jak go odpalę to zrobię małe Video i fotki z wyświetlaczem.

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.