Acesta este un post popular. audiotone Postat Ianuarie 2, 2019 Acesta este un post popular. Postat Ianuarie 2, 2019 NAD 6150C To mój pierwszy NAD . Jako że w necie niema żadnej pełnej specyfikacji tego modelu to znaczy 6150C bo jest to pierwszy magnetofon z układem Dolby C. Bardzo podobnie wygląda 6140 ale tam niema Dolby C i są różnice w sterowaniu mechaniką. Na tylnej ściance jest także regulacja BIAS-u na potencjometrze suwakowym... ? Dlaczego nie na front panelu? No cóż to jest NAD. Także i serwisówki niema nigdzie. Więc będzie praca po omacku. Stan określił bym na dostateczny z minusem, każdy róg jest obity ... A teraz front panel : I tył : Troszkę środka : I stan głowic (lepiej wyglądają na żywo) żadnego śladu zużycia : Magnetofon jest martwy, można tylko "zapalić diody" odpowiednimi wyłącznikami na front panelu od Dolby i Memory. Nic poza tym, bezpieczniki popalone w środku i pali nowe które są wkładane na płycie głównej i płytce od sterowania mechaniką. Brak paska od capstana i pomocniczego od idler-a. Silnik jest martwy tzn. nie kręci - brak napięcia - bezpieczniki popalone.... itp... To na szybko co udało mi się sprawdzić. 1 6
JaKub Postat Ianuarie 2, 2019 Postat Ianuarie 2, 2019 Ciekawy deck, zwłaszcza ta regulacja Bias na tylnej ściance (chociaż to żadne udogodnienie ). Szkoda, że popalony. Możliwe, że ktoś wcześniej próbował go "naprawić" i porobił zwarcia W każdym razie, życzę powodzenia!
Admin sherlock Postat Ianuarie 2, 2019 Admin Postat Ianuarie 2, 2019 22 minuty temu, audiotone napisał: To mój pierwszy NAD I jak go Szanowna Małżonka zobaczy to pewnie i ostatni 2
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum