kefas Postat Ianuarie 6, 2019 Postat Ianuarie 6, 2019 Do sprzedania mam wkładkę gramofonową jak w tytule. Wkładkę mam od jakiś 3 lat, ile grała to trudno powiedzieć na pewno częściej niż jej poprzedniczka Shure m 104e. Niecały rok później kupiłem gramofon Ad Fontes a do niego wkładkę Goldring 2400 więc poprzedni gramofon poszedł w odstawkę wraz z Shurem m97xe. Oczywiście co jakiś czas wracałem do grania na nim.Cena poniżej połowy nowej tj.200zł więc myślę, że odpowiednia do tego by spróbować i na własnych uszach przekonać się jak gra.
kefas Postat Ianuarie 6, 2019 Autor Postat Ianuarie 6, 2019 Jeszcze jedno, gdzieś podziałem oryginalne śrubki więc ewentualny nabywca musiałby sobie je dokupić za to znalazłem oryginalny szablon do justowania wkładki którego nie ma na zdjęciu a który pakuję do pudełka.
BRob Postat Octombrie 10, 2019 Postat Octombrie 10, 2019 Pewnie już nie aktualne, ale co mi szkodzi zapytać. Aktualne?
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum