kefas Postat Ianuarie 6, 2019 Postat Ianuarie 6, 2019 Do sprzedania mam wkładkę jak w temacie Wkładkę mam od okł. 2 lat, grała na Ad Fontes dokładnie do dnia 8.12.2016 bo Wtedy przesiadłem się na Ortofona 2mBlack. Goldrin polecany był przez konstruktora Ad Fontes ale mi nie przypadł do gustu. Gra bardzo szczegółowo ale przez to z ostrą górą. Potem próbowałem ją zapiąć do Optonica RP 7100 ale to nie był dobry duet. Cena, mniej niż połowa nowej więc chyba nie jest wygórowana.900zł.
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum