Sari la conținut

Diora MDS 446


Postări Recomandate

Postat

5c7578654b9f9bb009b451b14328.jpg.6d7a49b69b4983b3c182c3655cc5ee63.jpg

 

  • Prędkość przesuwu taśmy: 4,76 cm/s
  • Prędkość przesuwu taśmy przy kopiowaniu z dużą prędkością: 9,53 cm/s
  • Odchyłka prędkości przesuwu taśmy: ±1,5%
  • Nierównomierność przesuwu taśmy: 0,25%
  • Pasmo przenoszenia:
    • taśma żelazowa Fe2O3 40÷12500 Hz
    • taśma chromowa CrO2 40÷14000 Hz
    • taśma metalowa 40÷14000 Hz
  • Pasmo przenoszenia przy kopiowaniu:
    z normalną prędkością
    • taśma żelazowa Fe2O3 40÷12500 Hz
    • taśma chromowa CrO2 40÷14000 Hz
    • taśma metalowa 40÷14000 Hz
    z dużą prędkością
    dla wszystkich rodzajów taśm) 40÷10000 Hz
  • Stosunek sygnał/szum (ważony) z włączonym układem redukcji szumów DOLBY B dla taśmy chromowej: ≥55 dB
  • Czułość wejść:
    • LINIA ≤200 mV
    • MICRO ≤1 mV
  • Impedancja wejściowa:
    • LINIA ≥47 kΩ
    • MICRO ≥2 kΩ
  • Napięcie wyjściowe:≥500 mV
  • Poziom zniekształceń:
    • taśma żelazowa Fe2O3 ≤2%
    • taśma chromowa CrO2 ≤3%
    • taśma metalowa ≤3%
  • Dopuszczalny pobór mocy: 30 VA
  • Zasilanie: sieć 220 V - 50 Hz
  • Wymiary: 440x112x260 mm

Ciężar: ca 7 kg

 

 

Mam już trochę polskich decków i wzięło mnie ostatnio na tego MDS 446. Ten na zdjęciu nie jest mój - fotka z netu, ponieważ mój egzemplarz jest dość wymęczony i jak na razie z nim walczę. Kolejny, z panelem w lepszym stanie już w drodze, a na części jest jeszcze McVoice MDS 445, ale do rzeczy...

Egzemplarz który dostałem od kolegi jest "pokręcony" i widać ślady czyjejś ingerencji. Widocznie komuś grał "za cicho", bo poziomy odczytu dla obu kieszeni były ustawione na full. Zauważyłem też, że obie kieszenie kręcą za szybko i każda z inną prędkością. Chciałem więc zacząć od ustawienia obrotów i tutaj się trochę zdziwiłem... Regulacja obrotów znajduje się w silnikach, a dojście od nich jest żadne! Zastanawia mnie, jak ustawiali je w fabryce? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że montowali silniki z już ustawionymi obrotami.

Zaciekawiło mnie też miejsce na łożysko drugiego koła zamachowego. Może planowali zrobić w nim auto-reverse? Albo konstrukcja mechanizmu została wzięta z jakiegoś magnetofonu z auto-reversem?

 

IMG_20190116_211748.jpg.36344e4f7215eb9d2c906131e68446bf.jpg IMG_20190116_211801.jpg.37f4792d577e9a48f714cffa82874e60.jpg IMG_20190116_211817.jpg.db4a3092860b079bfd50dbd0ee04baa2.jpg IMG_20190116_210437.jpg.1bfd54c7739b64df35230261348accbf.jpg

  • +1 3
Postat

A przez tę blachę za silnikiem nie dostaniemy się cienkim wkrętakiem do podkówki od regulacji w silniku ?

 

446.jpg.67dc2c8cf18e7ffb51c92d287b60f50d.jpg

 

Czy kąt jest za duży, a może ten otwór jest przypadkowy w tym miejscu ?

Postat

Wow, ale koło i elektromagnesy, to nie przymierzając jak w Tandbergu albo Dualu 844 :)

Please register to see more content.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

By using this site, you agree to our Termeni de Utilizare Ghidări Politică Intimitate.