JaKub Postat Ianuarie 16, 2019 Postat Ianuarie 16, 2019 Prędkość przesuwu taśmy: 4,76 cm/s Prędkość przesuwu taśmy przy kopiowaniu z dużą prędkością: 9,53 cm/s Odchyłka prędkości przesuwu taśmy: ±1,5% Nierównomierność przesuwu taśmy: 0,25% Pasmo przenoszenia: • taśma żelazowa Fe2O3 40÷12500 Hz • taśma chromowa CrO2 40÷14000 Hz • taśma metalowa 40÷14000 Hz Pasmo przenoszenia przy kopiowaniu:z normalną prędkością • taśma żelazowa Fe2O3 40÷12500 Hz • taśma chromowa CrO2 40÷14000 Hz • taśma metalowa 40÷14000 Hzz dużą prędkością dla wszystkich rodzajów taśm) 40÷10000 Hz Stosunek sygnał/szum (ważony) z włączonym układem redukcji szumów DOLBY B dla taśmy chromowej: ≥55 dB Czułość wejść: • LINIA ≤200 mV • MICRO ≤1 mV Impedancja wejściowa: • LINIA ≥47 kΩ • MICRO ≥2 kΩ Napięcie wyjściowe:≥500 mV Poziom zniekształceń: • taśma żelazowa Fe2O3 ≤2% • taśma chromowa CrO2 ≤3% • taśma metalowa ≤3% Dopuszczalny pobór mocy: 30 VA Zasilanie: sieć 220 V - 50 Hz Wymiary: 440x112x260 mm Ciężar: ca 7 kg Mam już trochę polskich decków i wzięło mnie ostatnio na tego MDS 446. Ten na zdjęciu nie jest mój - fotka z netu, ponieważ mój egzemplarz jest dość wymęczony i jak na razie z nim walczę. Kolejny, z panelem w lepszym stanie już w drodze, a na części jest jeszcze McVoice MDS 445, ale do rzeczy... Egzemplarz który dostałem od kolegi jest "pokręcony" i widać ślady czyjejś ingerencji. Widocznie komuś grał "za cicho", bo poziomy odczytu dla obu kieszeni były ustawione na full. Zauważyłem też, że obie kieszenie kręcą za szybko i każda z inną prędkością. Chciałem więc zacząć od ustawienia obrotów i tutaj się trochę zdziwiłem... Regulacja obrotów znajduje się w silnikach, a dojście od nich jest żadne! Zastanawia mnie, jak ustawiali je w fabryce? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że montowali silniki z już ustawionymi obrotami. Zaciekawiło mnie też miejsce na łożysko drugiego koła zamachowego. Może planowali zrobić w nim auto-reverse? Albo konstrukcja mechanizmu została wzięta z jakiegoś magnetofonu z auto-reversem? 3
audiotone Postat Ianuarie 16, 2019 Postat Ianuarie 16, 2019 A przez tę blachę za silnikiem nie dostaniemy się cienkim wkrętakiem do podkówki od regulacji w silniku ? Czy kąt jest za duży, a może ten otwór jest przypadkowy w tym miejscu ?
artekk Postat Ianuarie 16, 2019 Postat Ianuarie 16, 2019 Wow, ale koło i elektromagnesy, to nie przymierzając jak w Tandbergu albo Dualu 844
Postări Recomandate
Postat de ke_raj,
schemat ideowy
Recomandat de sherlock
0 reacții
Mergi la acest postare
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum