Skocz do zawartości

Porada - modele technicsa i okresy produkcji


Jurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem okazyjnie Technicsa, bo mi się podobał. I to tyle mojej wiedzy na jego temat. Moja prośba dotyczy rozszyfrowania z jakiego okresu są klocki i ewentualnie jaki kompakt i korektor by do niego pasował. 
Magnetofon RS-B25, Amplituner SU-V1X, i Tuner ST 500

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj Jurek,

 

Segmenty Technicsa, które wymieniłeś pochodzą z dwóch różnych lat modelowych. Jeśli chodzi o magnetofon RS-B25 i wzmacniacz (nie amplituner) SU-V1X, to pochodzą z roku modelowego 1985-1986. Natomiast tuner ST-500, to następny rok modelowy 1986-1987 i kolejny 1987-1988.

 

Z dopasowaniem korektora z tego okresu nie będzie problemu. Pasującym będzie model SH-Z250, bądź model nieco wyższy z analizatorem widma SH-8044. Natomiast jeśli chodzi o odtwarzacz CD, to z uwagi na to, że pochodzące z tamtego okresu modele nie są łatwo dostępne, to może być to pewnego rodzaju problem, jednak można je też jeszcze trafić. Pasującymi będą modele SL-P100 i SL-P300, bądź pochodzące z kolejnego roku modelowego ale pasujące wzorniczo SL-P110, SL-P210 lub SL-P310.

  • +1 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.