Skocz do zawartości

Braun C4


sherlock

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin

img_0585.jpg

Braun C4

Dane techniczne:

  • Type: 3-head, single compact cassette deck
  • Track System: 4-track, 2-channel stereo
  • Tape Speed: 4.75 cm/s
  • Heads: 1 x record/playback, 1 x erase
  • Noise Reduction: B, C
  • Frequency Response: 20Hz to 20kHz  (Metal tape)
  • Signal to Noise Ratio: 76dB  (dolby C)
  • Wow and Flutter: 0.035%
  • Input: 100mV (line), 0.3mV (mic)
  • Output: 0.75V (line)
  • Dimensions: 445 x 70 x 360mm
  • Weight: 8.9kg

Kawał żelastwa. Kształt i wielkość płyty chodnikowej. Ciężar również. Wysokość zaledwie 6cm, ale przy szufladowym mechanizmie ładowania kasety to nie powinno dziwić. Środek nafaszerowany mechaniką i elektroniką do granic możliwości.

 

Braun_C4_front.jpg.4bf86594c5870c21b331c7d4ede4db28.jpg Braun_C4_at_midnight.jpg.c2bd1e385385ff4d59dd63807b250d21.jpg

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 3 miesiące temu...

Złapałeś go w jasnej wersji, czyli rzadziej spotykanej (he, jakby ten deck był często spotykany, wybacz). Solidność wykonania tej serii decków jest niesamowita. Od modelu C1 wzwyż. Warto go mieć pod ręką w razie "wizyty" mocno nieproszonych gości od złodziejstwa - można go użyć jako samoobrony ze skutkiem ciężkich urazów dla rzeczonego a później włączyć decka do prądu i cieszyć się z dobrej muzyki  ;) . Płyta górna i ogólnie chassis wytrzyma naprawdę wiele. Nie bez powodu te magnetofony tyle ważą.

Czytałem opinie o tym decku na innym forum i nie były zbyt dobre. Zdziwiło mnie to po tym co słyszałem z modeli C2 i C3. W sumie większość opinii dotyczyła nagrywania (braku jakichś tam funkcji) a mało było rzeczowych ocen dźwięku.

Pomimo tego, że w jasnej wersji jest ładniejszy, ja jednak preferuję "military edyszyn"  :) . Jakoś tak solidniej mi się kojarzy. Dobrze, że tej solidności nie muszę przenosić codziennie z kąta w kąt. Plecy by tego nie zniosły  :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Admin

Czytałem opinie o tym decku na innym forum i nie były zbyt dobre. Zdziwiło mnie to po tym co słyszałem z modeli C2 i C3. W sumie większość opinii dotyczyła nagrywania (braku jakichś tam funkcji) a mało było rzeczowych ocen dźwięku.

Złej baletnicy to przeszkadza .... sam wiesz co. Ciekawe czy opinie te wypowiadali się posiadacze C4, czy raczej ci co to "słuchali u znajomego". Kupują decki dla dźwięku czy dla funkcji? Ludziom nie dogodzisz. Wystarczy poczytać opinie w innym języku niż polski i wiele może się wyjaśnić. Ja się tym nie przejmuję co piszą inni. Sam potrafię dokonać oceny decka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.