Skocz do zawartości

SHARP SG-35


JaKub

Rekomendowane odpowiedzi

51ef2c5ca1aa2dcc9471e07a2181f06a.jpg.af633b5bea295709ab89cd58abf66b59.jpg

 

Wzięło mnie ostatnio na wspomnienia pierwszej wieży w rodzinie, która była następcą jamnika "INTERNATIONAL". Tata sprowadził ją z Niemiec jakoś w okolicach 1993-4 i właśnie na takiej wieży słuchałem swoich pierwszych kaset. Niestety, kiedy to byłem głupim "gimbusem", trafiła na śmietnik bodajże 12 lat temu :( Jeśli ktoś taką ma na zbyciu, to chętnie odkupię, z czystego sentymentu oczywiście, choć jak na zwykłe "pudło", grało to całkiem fajnie.

Danych technicznych niestety nigdzie nie widzę, ale pamiętam, że magnetofon był całkiem dobry, cichy mechanizm z soft-touchem i nagrywał na metalu. Gramofon pełny automat (który nie działał, odkąd pamiętam).

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba nie jesteś jedynym, który taki błąd zrobił. Ja swego czasu też zrobiłem pewien błąd. Co prawda nie wyrzuciłem na śmietnik niczego, jednak pozbyłem się wielu dobrych kaset i nie były to jednostkowe egzemplarze. Chyba największy błąd mojego życia i bodaj większy niż próba zmiany stanu cywilnego. :D

  • Haha (0 pts) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wtedy chwilowo przerzuciłem się na mp3, a że wieża się psuła i nie potrafiłem nic naprawić, to niestety tak się skończyło... Jednak minął rok i doszedłem do wniosku, że mp3 to beznadzieja, dostałem ARIE MS 2411 i przestałem słuchać muzyki z komputera ;) Niedługo później kupiłem pierwszego kaseciaka, Technics'a RS-TR373 i tak to się zaczęło, a wyrzucenia tej wieży żałuję do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.