Skocz do zawartości

Poszukuje i błądzę ....


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam i szukam , i nic za tym nie idzie ... potrzebuję porady pomocy :) Uwielbiam słuchać muzyki i tu pojawia się problem :(
Chciałbym nabyć drogą kupna jakiś fajny sprzęt :) Banał wiem ... ale szukam czegoś z mojej młodości czegoś co będzie na tyle uniwersalne że każdy rodzaj muzyki na tym pójdzie.

Co dla mnie ważne to bujające się wskazówki bo ich magia ... przenosi mnie w tamte lata a i sentyment chyba wraz z wiekiem wzrasta :)

Czy możecie mi coś polecić ? Czy możecie doradzić wskazać drogę pokazując konkretne modele, zestawy :) To może być amplituner ale pod który będę mógł podłączyć magnetofon, gramofon, i w przyszłości szpulę :)

Bardzo proszę Was o pomoc ...

 

Posiadam Sansui A-40 i T60L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Michał

    2

  • sherlock

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Admin

Napisz jakiej dokładnie muzyki słuchasz (wymień swoich ulubionych wykonawców) i jakie masz oczekiwania co do dźwięku. I może widełki cenowe dla wzmacniacza, tunera lub amplitunera. Preferencje kolorystyczne tez sa ważne. I gdzie to będziesz trzymał (wielkość pomieszczenia). Masz juz jakieś kolumny? Możesz wrzucić też swoje "typy", fotografie zestawów czy poszczególnych elementów składowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzisz w tym problem że słucham wszystkiego ... no przesadziłem :) bez "NASZEGO" Disco polsatoskiego bo nazwy nie chcę wymieniać :) Pomieszczenie normalne ok 30m2.
CO do koloru to srebrny najlepiej no i moje ukochane wskazówki :) Co do ceny ... coś rozsądnego bez jakiś mega drogich rzeczy a z rozmowy z jednym z Was na FB to ceny w necie są totalnie z duuuu..Y. 

Kolumny mam koda filharmony , tonsil Voyager :) Więcej grzechów nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.