Skocz do zawartości

Od tego wszystko się zaczęło ...


sherlock

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin

Tak sobie czasem wspominam pierwsze płyty słuchane za młodu. Niektóre zostały już przeze mnie zapomniane, do innych wracam co jakiś czas. Z niektórymi wiążą się wspomnienia, które zostaną na całe życie. Jaki jest ten Wasz album i jakie przeżycia czy wspomnienia z nim się wiążą?

 

Dla mnie takim albumem jest Back in Black - AC/DC. To jeden z tych zapamiętanych albumów z ciężkiego grania i ulubiony album mojego zmarłego Przyjaciela, który z niewiadomych przyczyn postanowił pewnego wieczoru przenieść się na ten lepszy ze światów. Ja i moja późniejsza małżonka byliśmy ostatnimi osobami, które z nim rozmawiały. Zawsze jak słucham tej płyty to wraca o Nim wspomnienie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sherlock

    2

  • Radmar

    2

  • siwy

    1

  • jmaciek

    1

To przykre Andrzeju, że zespół i utwór wiąże się z tak przykrymi wspomnieniami.

Ja mam bardzo miłe wspomnienia, jeśli chodzi o zespół z moich młodych lat i towarzyszy mi on cały czas. 

Oj, to były czasy, dla mnie super. Lata siedemdziesiąte.

 

Rock Progresywny,

Emerson, Lake and Palmer, a szczególnie utwór C'est La Vie 

 

No i wspomnienia wróciły ?

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak za czasów gówniarza z podstawówki, wpadła mi w ręce oryginalnie nagrana kaseta Modern Talking - Let's Talk About Love (The 2nd Album). I w zasadzie od tego się zaczęło słuchanie i polowanie na całe albumy. Fajne wspomnienia. :)

Odnośnik do komentarza

Aby zobaczyć więcej treści proszę zarejestrować się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania Regulamin Polityka prywatności.