Acesta este un post popular. ADAM Postat Mai 7, 2019 Acesta este un post popular. Postat Mai 7, 2019 TEAC V-7000 W ofercie TEAC właściwie tylko w 1991 roku bo rok później już był V-7010. Nie będę zgłębiał czym się różniły bo mam tylko tego pierwszego ale dla porównania - z lewej V-7000 z prawej V-7010 Mój trochę stał po zakupie. Sprawdziłem czy wszystko działa i odstawiłem z braku czasu i fakt że zajmowałem się innymi deckami. Podłączyłem kilka dni temu i postanowiłem go trochę bliżej poznać i posłuchać dłużej. Mam 970-x i master of sejf czyli V-8030 od kolegi z forum. V-7000 kupiłem ponieważ był sprzedawany razem z pilotem do właśnie v-8030 i o ten pilot mi chodziło. Dziś muszę się przyznać ..... jak ja tego decka nie doceniłem (V-7000). Skalibrowana z uwagą taśma i mamy zapewniony zapis który spokojnie może konkurować z ONKYO 2570 który z tej funkcji słynie akurat. Może nawet dla tych którzy szukają poprawności z delikatnym pokazem "czegoś od siebie" to ten deck to ma. Ma i czaruje potężnie. Nagrałem jedną z pierwszych płyt z FLACa Fleetwood Mac z 1987 i powiem wam że utwór "Everywhere" nagrany na That's MG-X60 która jest u mnie takim testerem na każde pierwsze nagrywanie i jakiekolwiek testy - bomba , bomba, bomba. Jest powietrze, jest czysto i z równowagą jakiej do tej pory dawno nie słyszałem. Na chromówkach i żelazówkach też pieknie nagrywa i jeszcze nie znalazłem taśmy z której kalibracją ten deck miałby problemy. Nagrania zapisane na tym decku a odtworzone na V-8030 brzmią zdecydowanie lepiej i z większym rozmachem i sceną niż te zapisane na V-8030 i .....na nim odtworzone więc coś w tych starszych TEACach było cool. Poza tym jak to flagowy TEAC- brzydki, masywny jak czołg wzbudza zaufanie. Mi strasznie przeszkadzał brud od środka wyświetlaczy. Ale pokonałem to i przy okazji wymiotłem sporo kurzu z tej maszyny. IPKa i kilkaset niepylących patyczków poszło ( z lewej po operacji - z prawej przed operacją) a teraz już kilka fotek, również wnętrza po czyszczeniu i montażu 3 4
audiotone Postat Mai 7, 2019 Postat Mai 7, 2019 Adamie dziękuje za dobry opis i zdjęcia . Mając V-6030S (tor audio identyczny z 8030) nie byłem z niego w pełni zadowolony czegoś mi zawsze brakowało w jego brzmieniu. Ale widzę że 7000 to całkiem inna konstrukcja, i na pewno brzmi inaczej. A mając stareńkiego A-770 byłem bardziej zadowolony niż z tego 6030. Więc nie dziwie się Tobie że takie miałeś wrażenie.
ADAM Postat Mai 7, 2019 Autor Postat Mai 7, 2019 no ja polubiłem ten magnetofon. Bardzo precyzyjna kalibracja dla każdego kanału oddzielnie i ten dźwięk. Zupełnie jak nie TEACki jak do tej pory znałem. Ale i tak nie sprzedam V-8030. Każdy kto przychodzi ogląda to jak instrument szpiegowski, radiostację itd. Takie już padały typy w zgadywance z odległości kilku metrów
Postări Recomandate
Postat de sherlock,
instrukcja użytkownika
Recomandat de sherlock
1 reacție
Mergi la acest postare
Postat de sherlock,
instrukcja serwisowa
Recomandat de sherlock
0 reacții
Mergi la acest postare
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum