G.Moderator Jakub K Postat Iunie 3, 2019 G.Moderator Postat Iunie 3, 2019 Ponieważ nie znalazłem takiego wątku postanowiłem zadać pozornie takie proste pytanie:Jak nagrywacie z komputera? Czy stosujecie najprostszą metodę - wyjście słuchawkowe jack wejście w decku? Czy takie połączenie gwarantuje odpowiednią jakość, biorąc pod uwagę że sygnał przechodzi wówczas przez (często) niewiadomej jakości kartę muzyczną i wzmacniacz słuchawkowy? Czy powinno się "brać" sygnał cyfrowy z USB (wówczas chyba bez strat na jakości) do jakiegoś przetwornika DAC i dopiero do decka? Czy to w ogóle jest zauważalna różnica? Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
Admin sherlock Postat Iunie 3, 2019 Admin Postat Iunie 3, 2019 12 minut temu, Jakub K napisał: biorąc pod uwagę że sygnał przechodzi wówczas przez (często) niewiadomej jakości kartę muzyczną i wzmacniacz słuchawkowy? Ciężko teraz znaleźć mo-bo z niewiadomej jakości karta muzyczną. To było dawno. Teraz płyty mają zainstalowane naprawdę przyzwoite przetworniki. Ja osobiście nagrywam z E-MU 12125m v2 1
audiotone Postat Iunie 3, 2019 Postat Iunie 3, 2019 Ja używam Dac-a na USB (poniżej z linku) i z niego nagrywam prosto na deck-a. https://forum.stereo-hifi.com/topic/548-denon-da-300-usb/ Wcześniej miałem wszelakiej maści SB i jednak osobny DAC na USB to jest to co mi pasuje najbardziej. Bezproblemowa obsługa i mnogość obsługiwanych formatów daje nam dobrej jakości źródełko. 1
Postări Recomandate
Please register to see more content.
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum